V piatok, 19.4., bude predajňa otvorená do 17:00. Ďakujeme za pochopenie

Waphyto

Waphyto

Vedecké poznatky

Waphyto je síce značka zameraná na krásu, ale jej korene sú vo vedeckých poznatkoch. Vychádza z francúzskej fytoterapie a používa výnimočné suroviny z Japonska, pričom spojili tradičnú bylinkársku techniku s vedecky overenými fytoterapeutickými postupmi, aby vytvorili jedinečné holistické produkty. Výsledkom sú vysokokvalitné produkty, ktoré podporujú kvalitné zdravie a krásu.

Celoživotný výskum zakladateľky Atsuko priviedol nielen k vytvoreniu značky Waphyto, ale aj k oceňovaným vedeckým úspechom. Jej štúdium úpravy génov, vlastností rastlín a funkčných zložiek ju priviedlo k objavu obranného rastlinného sekrétu nazývaného biofitoalexín, ktorý rastliny používajú na svoju ochranu.

Suroviny

Atsuko študuje nielen rastliny, ale aj geológiu - najmä vlastnosti pôdy, v ktorej rastliny rastú. Verí, že štúdium pôdy a životného prostredia prináša kvalitnejšie rastliny a kvalitnejšie ingrediencie. Japonská pôda, ktorá vznikla tisícročiami sopečných výbuchov a geologických interakcií s horúcimi prameňmi bohatými na minerály, je mimoriadne bohatá na živiny. Keďže Atsuko chápe zvláštnu geografiu Aiči a východnej Mikawy na centrálnej tektonickej línii, rozhodla sa založiť svoju firmu v oblasti s dokonalými podmienkami na produkciu jedných z najlepších ingrediencií na svete.

Biometodológia rastlín
Biometodológia rastlín spája ľudí a prírodu. Zakladateľka spoločnosti Waphyto Atsuko Morita zasvätila celý život štúdiu vied o rastlinách. Vďaka svojim oceňovaným objavom sa stala poprednou autoritou v oblasti biometodickej fytoterapie - kombinácie francúzskej fytoterapie a tradičného japonského bylinkárstva. Morita využíva moderné biotechnológie a genetické inžinierstvo na získavanie účinných rastlinných zložiek pre svoje inovatívne, cielené produkty.

 

Cena

26136
126136
Stránka 1 z 2 - 23 položiek celkom
Balance krém na ruky
Balance krém na ruky
Skladom (>5 ks)
€26

Waphyto

1156
Balance telový olej
Balance telový olej
Skladom (>5 ks)
€49

Waphyto

1153
Elevate kondicionér na vlasy
€44

Waphyto

1139
Elevate šampón na vlasy
€41

Waphyto

1133
Enhance krém na ruky
Enhance krém na ruky
Skladom (4 ks)
€26

Waphyto

1155
Enhance telový olej
Enhance telový olej
Skladom (>5 ks)
€49

Waphyto

1152
Gél na intímnu hygienu
€34

Waphyto

1158
Hydratačné mlieko na vlasy
€48

Waphyto

1146
Intímny olej Waphyto
Intímny olej
Skladom (5 ks)
€109

Waphyto

1159
Krém pre deti a bábätká
€37

Waphyto

1161
Nurture kondicionér na vlasy
€44

Waphyto

1138
Nurture sprchový gél
Nurture sprchový gél
Skladom (>5 ks)
€34

Waphyto

1149
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 23 položiek celkom