Regena obohatený krém / Enriched Cream

Waphyto

Dostupnosť Skladom (4 ks)
€136
Regena obohatený krém / Enriched Cream
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Obohatený krém Regena omladzuje mdlú pokožku a dodáva jej vlhkosť zvnútra von, čím vytvára žiarivejšiu pleť.

S olejom z ryžových klíčkov, pupalkovým olejom a luxusnou zmesou trinástich starostlivo vybraných rastlinných olejov tento obohatený krém hlboko preniká do pokožky, aby vytvoril hladkú a pružnú povrchovú regeneráciu.

Okrem patentovaných rastlinných látok bohatých na živiny Waphyto je krém na tvár obohatený o zvlhčujúce Someiyoshino, Suizenjinori a Noni.

Špeciálna zmes dvanástich esenciálnych olejov ,vrátane jazmínu, kadidla, pelargónie, rímskeho harmančeka, ylang-ylang, kadidla a vetiveru mu dodáva osviežujúcu vôňu, ktorá povznáša zmysly.

Waphyto sa hlboko venuje získavaniu najkvalitnejších rastlinných látok, 5 kľúčových ingrediencií sa pestuje podľa najprísnejších japonských poľnohospodárskych štandardov v živinami bohatej pôde Mikawa.

 

Kľúčové ingrediencie:    

  • Someiyoshino (čerešňový kvet): Má upokojujúci účinok na pokožku a bojuje proti podráždeniu a zápalu pokožky.    
  • Suizenji Nori (morské riasy): Špeciálny druh morskej riasy, ktorá je jednou z najvzácnejších japonských rias. Uznávaný ako národný poklad pre svoje mnohé výhody. Poskytuje vynikajúcu hydratáciu, účinný proti starnutiu a je protizápalový.   
  • Noni (indická moruše): Získava sa z ovocia Noni a je známa svojimi liečivými a omladzujúcimi vlastnosťami. Ovocie Noni obsahuje viac ako 100 vitamínov a minerálov, vrátane vysokého množstva vitamínov A a C. 
  • Japonský nechtík: Tento extrakt zo zlatých kvetov, tiež známy ako nechtík, má silné vlastnosti pre zmiernenie zápalu v koži. V TČM sa mu pripisuje prečistenie alebo zmiernenie prebytočného tepla v tele.
  • Palina obyčajná: Ďalšia starodávna japonská bylina na podporu vitality, palina má priaznivé účinky na detoxikáciu a skrášľovanie. Východná medicína ju uznáva aj pre jej schopnosť zahrievať stagnujúce systémy a povzbudzovať prietok krvi .
  • Praslička roľná: Tiež nazývaná japonská sugina, praslička sa používa v liečivých elixíroch v minulosti aj v súčasnosti a považuje sa za veľmi výživnú pre krv. Dnes sa široko používa v kozmetických prípravkoch na podporu omladenia a opravy pokožky.

 

Návod na použitie:

Vezmite množstvo veľkosti perly a zhlboka vdychujte vôňu.
Umiestnite ho na päť bodov tváre: obe líca, čelo, nos a bradu.
Naneste na širokú oblasť líc.
Jemne rozotrite od stredu smerom von.
Buďte obzvlášť šetrní k pokožke okolo očí.
Nakoniec jemne zatlačte dlaňou, aby ste rozotreli zvyšný produkt.
Nezabudnite si krém natrieť aj na krk.

 

Tento produkt:
Je z viac ako 75 % prírodného pôvodu z rastlín
Používa 100% prírodné rastlinné esenciálne oleje
Neobsahuje syntetické farbivá
Neobsahuje syntetické vonné látky
neobsahuje povrchovo aktívne látky na báze ropy
Neobsahuje fenoxyetanol
Neobsahuje parabény
Neobsahuje etanol

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o pleť
Hmotnosť: 50g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Waphyto

Vedecké poznatky

Waphyto je síce značka zameraná na krásu, ale jej korene sú vo vedeckých poznatkoch. Vychádza z francúzskej fytoterapie a používa výnimočné suroviny z Japonska, pričom spojili tradičnú bylinkársku techniku s vedecky overenými fytoterapeutickými postupmi, aby vytvorili jedinečné holistické produkty. Výsledkom sú vysokokvalitné produkty, ktoré podporujú kvalitné zdravie a krásu.

Celoživotný výskum zakladateľky Atsuko priviedol nielen k vytvoreniu značky Waphyto, ale aj k oceňovaným vedeckým úspechom. Jej štúdium úpravy génov, vlastností rastlín a funkčných zložiek ju priviedlo k objavu obranného rastlinného sekrétu nazývaného biofitoalexín, ktorý rastliny používajú na svoju ochranu.

Suroviny

Atsuko študuje nielen rastliny, ale aj geológiu - najmä vlastnosti pôdy, v ktorej rastliny rastú. Verí, že štúdium pôdy a životného prostredia prináša kvalitnejšie rastliny a kvalitnejšie ingrediencie. Japonská pôda, ktorá vznikla tisícročiami sopečných výbuchov a geologických interakcií s horúcimi prameňmi bohatými na minerály, je mimoriadne bohatá na živiny. Keďže Atsuko chápe zvláštnu geografiu Aiči a východnej Mikawy na centrálnej tektonickej línii, rozhodla sa založiť svoju firmu v oblasti s dokonalými podmienkami na produkciu jedných z najlepších ingrediencií na svete.

Biometodológia rastlín
Biometodológia rastlín spája ľudí a prírodu. Zakladateľka spoločnosti Waphyto Atsuko Morita zasvätila celý život štúdiu vied o rastlinách. Vďaka svojim oceňovaným objavom sa stala poprednou autoritou v oblasti biometodickej fytoterapie - kombinácie francúzskej fytoterapie a tradičného japonského bylinkárstva. Morita využíva moderné biotechnológie a genetické inžinierstvo na získavanie účinných rastlinných zložiek pre svoje inovatívne, cielené produkty.