V piatok, 19.4., bude predajňa otvorená do 17:00. Ďakujeme za pochopenie

Regena čistiaci olej

Waphyto

 

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€61
Regena čistiaci olej
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Regena čistiaci olej je jemný, ale účinný odstraňovač make-upu, ktorý vyživuje pokožku a zároveň odstraňuje špinu, nečistoty a iné škodliviny. So základom zo slnečnicových semien a olejov z makadamových orechov sa make-up ľahko odstraňuje pomocou vlažnej vody; zachováva vitálnu prirodzenú vlhkosť pokožky.

Naneste 5 pumpičiek do dlaní a jemne vmasírujte do tváre, aby ste odstránili opaľovací krém a make-up. Opláchnite vlažnou vodou a následne použite čistiacu penu.

Okrem patentovaných rastlinných látok bohatých na živiny Waphyto je náš čistiaci olej obohatený o zvlhčujúce Somei Yoshino (Višňa jedoenská), morské riasy Suizenji Nori a tropické ovocie Noni.

 

Kľúčové ingrediencie:    

  • Someiyoshino (čerešňový kvet): Má upokojujúci účinok na pokožku a bojuje proti podráždeniu a zápalu pokožky;    
  • Suizenji Nori (morské riasy): Špeciálny druh morskej riasy, ktorá je jednou z najvzácnejších japonských rias. Uznávaný ako národný poklad pre svoje mnohé výhody. Poskytuje vynikajúcu hydratáciu, účinný proti starnutiu a je protizápalový;   
  • Noni (indická moruše): Získava sa z ovocia Noni a je známa svojimi liečivými a omladzujúcimi vlastnosťami. Ovocie Noni obsahuje viac ako 100 vitamínov a minerálov, vrátane vysokého množstva vitamínov A a C. 

 

Návod na použitie:

Pred aplikáciou sa uistite, že sú ruky aj tvár suché.
Naneste 5 pumpičiek do dlaní a naneste na líca, čelo, nos a bradu.
Pomocou prstov pracujte smerom von od stredu tváre, masírujte a rozotrite krúživými pohybmi.
Jemne opláchnite veľkým množstvom vlažnej vody.
Uistite sa, že ste z tváre a vlasovej línie odstránili všetky zvyšky.
Jemne použite uterák na utretie prebytočnej vody.
 

Tento produkt:

Je viac ako 75 % prírodného pôvodu z rastlín
Používa 100% prírodné rastlinné esenciálne oleje
Neobsahuje syntetické farbivá
Neobsahuje syntetické vonné látky
Neobsahuje povrchovo aktívne látky na báze ropy
Neobsahuje fenoxyetanol
Neobsahuje parabény
Neobsahuje etanol
Je vegánsky

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o pleť
Objem: 145ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Waphyto

Vedecké poznatky

Waphyto je síce značka zameraná na krásu, ale jej korene sú vo vedeckých poznatkoch. Vychádza z francúzskej fytoterapie a používa výnimočné suroviny z Japonska, pričom spojili tradičnú bylinkársku techniku s vedecky overenými fytoterapeutickými postupmi, aby vytvorili jedinečné holistické produkty. Výsledkom sú vysokokvalitné produkty, ktoré podporujú kvalitné zdravie a krásu.

Celoživotný výskum zakladateľky Atsuko priviedol nielen k vytvoreniu značky Waphyto, ale aj k oceňovaným vedeckým úspechom. Jej štúdium úpravy génov, vlastností rastlín a funkčných zložiek ju priviedlo k objavu obranného rastlinného sekrétu nazývaného biofitoalexín, ktorý rastliny používajú na svoju ochranu.

Suroviny

Atsuko študuje nielen rastliny, ale aj geológiu - najmä vlastnosti pôdy, v ktorej rastliny rastú. Verí, že štúdium pôdy a životného prostredia prináša kvalitnejšie rastliny a kvalitnejšie ingrediencie. Japonská pôda, ktorá vznikla tisícročiami sopečných výbuchov a geologických interakcií s horúcimi prameňmi bohatými na minerály, je mimoriadne bohatá na živiny. Keďže Atsuko chápe zvláštnu geografiu Aiči a východnej Mikawy na centrálnej tektonickej línii, rozhodla sa založiť svoju firmu v oblasti s dokonalými podmienkami na produkciu jedných z najlepších ingrediencií na svete.

Biometodológia rastlín
Biometodológia rastlín spája ľudí a prírodu. Zakladateľka spoločnosti Waphyto Atsuko Morita zasvätila celý život štúdiu vied o rastlinách. Vďaka svojim oceňovaným objavom sa stala poprednou autoritou v oblasti biometodickej fytoterapie - kombinácie francúzskej fytoterapie a tradičného japonského bylinkárstva. Morita využíva moderné biotechnológie a genetické inžinierstvo na získavanie účinných rastlinných zložiek pre svoje inovatívne, cielené produkty.