V piatok, 19.4., bude predajňa otvorená do 17:00. Ďakujeme za pochopenie

Regena čistiaca pena

Waphyto

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€55
Regena čistiaca pena
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Regena čistiaca pena od Waphyto je ideálna na udržiavanie zdravej a žiarivej pokožky.  Táto unikátna čistiaca penaje obohatená o výťažok z kôry žltej tekvice a 2K kyselinu glycyrizínovu, vďaka čomu je vysoko účinná pri zmývaní nežiaducich olejov a nečistôt bez podráždenia pokožky.

Okrem patentovaných rastlinných látok bohatých na živiny Waphyto je táto pena na umývanie obohatená ovlhčujúce Somei Yoshino (Višňa jedoenská), morské riasy Suizenji Nori a tropické ovocie Noni. Špeciálna zmes dvanástich esenciálnych olejov – vrátane jazmínu, kadidla, pelargónie, rímskeho harmančeka, ylang-ylang, cinnamomum gáfor a vetiver – mu dodáva osviežujúcu vôňu, ktorá povznáša zmysly.

 

Kľúčové ingrediencie:    

  • Someiyoshino (čerešňový kvet): Má upokojujúci účinok na pokožku a bojuje proti podráždeniu a zápalu pokožky;    
  • Suizenji Nori (morské riasy): Špeciálny druh morskej riasy, ktorá je jednou z najvzácnejších japonských rias. Uznávaný ako národný poklad pre svoje mnohé výhody. Poskytuje vynikajúcu hydratáciu, účinný proti starnutiu a je protizápalový;   
  • Noni (indická moruše): Získava sa z ovocia Noni a je známa svojimi liečivými a omladzujúcimi vlastnosťami. Ovocie Noni obsahuje viac ako 100 vitamínov a minerálov, vrátane vysokého množstva vitamínov A a C. 

 

Návod na použitie:

Vytlačte si dostatočné množstvo do ruky.
Pridajte trochu vlažnej vody a pomocou prstov vytvorte penu.
Jemne vmasírujte penu do pokožky.
Opatrne umyte oblasť okolo nosa končekmi prstov.
Dôkladne opláchnite vlažnou vodou, aby nezostali žiadne zvyšky produktu.
Jemne použite uterák na utretie prebytočnej vody.
 

Tento produkt:

Je viac ako 75 % prírodného pôvodu z rastlín
Používa 100% prírodné rastlinné esenciálne oleje
Neobsahuje syntetické farbivá
Neobsahuje syntetické vonné látky
Neobsahuje povrchovo aktívne látky na báze ropy
Neobsahuje fenoxyetanol
Neobsahuje parabény
Neobsahuje etanol
Je vegánsky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Waphyto

Vedecké poznatky

Waphyto je síce značka zameraná na krásu, ale jej korene sú vo vedeckých poznatkoch. Vychádza z francúzskej fytoterapie a používa výnimočné suroviny z Japonska, pričom spojili tradičnú bylinkársku techniku s vedecky overenými fytoterapeutickými postupmi, aby vytvorili jedinečné holistické produkty. Výsledkom sú vysokokvalitné produkty, ktoré podporujú kvalitné zdravie a krásu.

Celoživotný výskum zakladateľky Atsuko priviedol nielen k vytvoreniu značky Waphyto, ale aj k oceňovaným vedeckým úspechom. Jej štúdium úpravy génov, vlastností rastlín a funkčných zložiek ju priviedlo k objavu obranného rastlinného sekrétu nazývaného biofitoalexín, ktorý rastliny používajú na svoju ochranu.

Suroviny

Atsuko študuje nielen rastliny, ale aj geológiu - najmä vlastnosti pôdy, v ktorej rastliny rastú. Verí, že štúdium pôdy a životného prostredia prináša kvalitnejšie rastliny a kvalitnejšie ingrediencie. Japonská pôda, ktorá vznikla tisícročiami sopečných výbuchov a geologických interakcií s horúcimi prameňmi bohatými na minerály, je mimoriadne bohatá na živiny. Keďže Atsuko chápe zvláštnu geografiu Aiči a východnej Mikawy na centrálnej tektonickej línii, rozhodla sa založiť svoju firmu v oblasti s dokonalými podmienkami na produkciu jedných z najlepších ingrediencií na svete.

Biometodológia rastlín
Biometodológia rastlín spája ľudí a prírodu. Zakladateľka spoločnosti Waphyto Atsuko Morita zasvätila celý život štúdiu vied o rastlinách. Vďaka svojim oceňovaným objavom sa stala poprednou autoritou v oblasti biometodickej fytoterapie - kombinácie francúzskej fytoterapie a tradičného japonského bylinkárstva. Morita využíva moderné biotechnológie a genetické inžinierstvo na získavanie účinných rastlinných zložiek pre svoje inovatívne, cielené produkty.