O nás

 

Muschio, ako prvá niche parfuméria v Žiline, vznikla, aby priniesla exkluzívne vône bližšie k vám. Naším cieľom je dopriať vám pocit výnimočnosti, aký vám bežné parfumy nedokážu priniesť. 

Bežné vône sú obmedzované pravidlami, aby každá sadla čo najširšiemu publiku. A tak sú viac generické a miestami až “obyčajné”. My sme sa preto rozhodli pre niche parfumy, ktoré sú jedinečnejšie, luxusnejšie a kreatívnejšie 

Sú vyrábané ručne a ich množstvo je obmedzené, pretože na ich výrobu sa používajú iba tie najkvalitnejšie ingrediencie. To prináša nielen vysokú kvalitu, ale aj zaručí, že vôňa bude na mieru “ušitá” práve pre vás. 

Vône majú obrovský vplyv na naše pocity a nálady. Napríklad také pižmo, po taliansky Muschio, patrí medzi najobľúbenejšiu ingredienciu vo svete parfémov z viacerých dôvodov. Má priaznivé účinky na psychiku, prináša uvoľnenie, dobrú náladu a zároveň je to prírodné afrodiziakum.

Naša parfuméria zastrešuje viacero značiek, a každá z nich je výnimočná svojím spôsobom. Napríklad Essential Parfums si zakladajú na udržateľnosti a na ich výrobu sa používajú vzácne prírodné materiály. Iný pohľad na svet dávajú parfémy od L’Orchestre, ktoré spojili naozajstný umelecký zážitok a spoločne s najlepšími parfumérmi vyrobili vône na základe hudby.

Medzi ďalšie značky patria napríklad Moresque, Laboratorio Olfattivo, Giardini di Toscana, The House Of Oud, New Notes a ďalšie. Všetky tieto značky sú zárukou prvotriednej kvality.  

Okrem toho neustále rozširujeme náš sortiment o produkty starostlivosti o telo a pleť japonskej značky WAPHYTO . Chceme, aby svet vôní prenikol do našich obytných priestorov, preto ponúkame jedinečné vonné sviečky a vonné difuzéry

Veríme v individuálny prístup, a tak sa s výrobcami aj osobne stretávame. Vieme tak zaručiť prvotriednu kvalitu a zároveň budovať dobré vzťahy. 

Navštívte nás na ulici Jozefa Vuruma 9 v Žiline .

 

 

„Parfumy ako také sú mojou vášňou. Keď som sa však pred rokmi ocitla v niche parfumerií, kde som si kúpila môj prvý niche parfum okamžite som tomu prepadla. Keď s tým raz začnete tak už nebudete chcieť prestať. Parfumerstvo je svet plný emócií a neskutočného potešenia.  Zrazu chcete vedieť kto stojí za zrodom práve tej Vašej obľúbenej vône, aké boli použité ingrediencie, a čo vám chcel parfumér tou vôňou povedať. Pre milovníka parfumov nie je nič krajšie než to keď si zhmotní svoj sen , tým mojim sa stalo Muschio Perfumery”                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  Simona