ZMENA OTVÁRACEJ DOBY. V nasledujúcom týždni sme na výstave niche parfumov v Miláne! Ut-Št máme zatvorené, v piatok vás obslúžime od 13 hod. Internetové objednávky z týchto dní budú vybavené v piatok. Ďakujeme

O nás

Vitajte v našom svete niche parfémov

Umelecké a luxusné parfémy v luxusnej parfumérii na námestí Rudiny II, Žilina Slovensko. MUSCHIO Perfumery predstavuje parfémové špeciality z celého sveta: výtvory exkluzívnych parfumérskych domov vytvorených pre výnimočných ľudí. Radi by sme vám ponúkli to najlepšie z Moresque, Laboratorio olfattivo, The house of oud a ďalších.

Pižmo, po taliansky Muschio, je jednou z najstarších zvieracích vôní a stále je najbežnejšou a najobľúbenejšou ingredienciou vo svete parfumov. Pižmová vôňa má priaznivé účinky na psychiku, prináša uvoľnenie, povzbudenie a dobrú náladu, preto si veľmi rýchlo našla uplatnenie v medicíne a aromaterapii. Považuje sa tiež za veľmi silné afrodiziakum.

Pižmo v parfumoch dodáva jemnosť a zmyselnosť vonným kompozíciám a pre svoje vynikajúce fixačné vlastnosti, ktoré predlžujú vôňu parfumu na pokožke, je v malom množstve takmer vo všetkých parfumoch.

Muschio Perfumery nájdete na GLAMI.sk