V piatok, 19.4., bude predajňa otvorená do 17:00. Ďakujeme za pochopenie

Intímny olej

Waphyto

Dostupnosť Skladom (5 ks)
€109
Intímny olej
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

 

Intímny olej Waphyto s ľahkou, jednoducho masírovateľnou textúrou obsahuje starostlivo vybranú zmes ôsmich rôznych hydratačných rastlinných olejov vrátane skvalénu, makadamiového, jojobového, hroznového, marhuľového, arganového, pupalkového a sójového oleja.

Jedinečné zloženie Waphyto je navrhnuté tak, aby ošetrilo vaše najcitlivejšie oblasti a bojovalo proti suchosti, ktorá môže byť dôsledkom nevyváženej stravy, spánku alebo straty vlhkosti v dôsledku starnutia. Na dokonalé rozmaznávanie odporúčame olej zohriať v dlaniach a jemne ho naniesť.

 

Kľúčové ingrediencie:

  • Skvalénový olej má hydratačný účinok.
  • Makadamiový olej chráni pokožku a zároveň zachováva hydratačný účinok.
  • Jojobový olej chráni pokožku a pomáha zjemňovať pokožku
  • Hroznový olej je odolný voči oxidácii a hydratuje pokožku.
  • Marhuľový olej má silný zmäkčujúci účinok.
  • Arganový olej dodáva pokožke dostatočnú hydratáciu a jemnú textúru.
  • Pupalkový olej zjemňuje a chráni pokožku.
  • Sójový olej chráni pokožku a zadržiava vlhkosť.

 

Návod na použitie:

Naneste primerané množstvo na končeky prstov a krúživými pohybmi ho rozotrite.
 

Tento produkt:

Je viac ako 75 % prírodného pôvodu z rastlín
Používa 100% prírodné rastlinné esenciálne oleje
Neobsahuje syntetické farbivá
Neobsahuje syntetické vonné látky
Neobsahuje povrchovo aktívne látky na báze ropy
Neobsahuje fenoxyetanol
Neobsahuje parabény
Neobsahuje etanol
Je vegánsky

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Objem: 30ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Waphyto

Vedecké poznatky

Waphyto je síce značka zameraná na krásu, ale jej korene sú vo vedeckých poznatkoch. Vychádza z francúzskej fytoterapie a používa výnimočné suroviny z Japonska, pričom spojili tradičnú bylinkársku techniku s vedecky overenými fytoterapeutickými postupmi, aby vytvorili jedinečné holistické produkty. Výsledkom sú vysokokvalitné produkty, ktoré podporujú kvalitné zdravie a krásu.

Celoživotný výskum zakladateľky Atsuko priviedol nielen k vytvoreniu značky Waphyto, ale aj k oceňovaným vedeckým úspechom. Jej štúdium úpravy génov, vlastností rastlín a funkčných zložiek ju priviedlo k objavu obranného rastlinného sekrétu nazývaného biofitoalexín, ktorý rastliny používajú na svoju ochranu.

Suroviny

Atsuko študuje nielen rastliny, ale aj geológiu - najmä vlastnosti pôdy, v ktorej rastliny rastú. Verí, že štúdium pôdy a životného prostredia prináša kvalitnejšie rastliny a kvalitnejšie ingrediencie. Japonská pôda, ktorá vznikla tisícročiami sopečných výbuchov a geologických interakcií s horúcimi prameňmi bohatými na minerály, je mimoriadne bohatá na živiny. Keďže Atsuko chápe zvláštnu geografiu Aiči a východnej Mikawy na centrálnej tektonickej línii, rozhodla sa založiť svoju firmu v oblasti s dokonalými podmienkami na produkciu jedných z najlepších ingrediencií na svete.

Biometodológia rastlín
Biometodológia rastlín spája ľudí a prírodu. Zakladateľka spoločnosti Waphyto Atsuko Morita zasvätila celý život štúdiu vied o rastlinách. Vďaka svojim oceňovaným objavom sa stala poprednou autoritou v oblasti biometodickej fytoterapie - kombinácie francúzskej fytoterapie a tradičného japonského bylinkárstva. Morita využíva moderné biotechnológie a genetické inžinierstvo na získavanie účinných rastlinných zložiek pre svoje inovatívne, cielené produkty.