V piatok, 19.4., bude predajňa otvorená do 17:00. Ďakujeme za pochopenie

Vanagloria EDP 100ml

Masters' Collection

Dostupnosť Skladom (2 ks)
€148
Vanagloria EDP 100ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

„Pre Masters' Collection som chcel vytvoriť parfum, ktorý by vyjadroval všetko bohatstvo vanilky v jej mnohých odtieňoch. Vanagloria je postavená na vznešenej kvalite vanilkových strukov LMR, z ktorých som umocnil tie najjemnejšie odtiene. Táto bourbonská vanilka, pestovaná v Indickom oceáne, je extrahovaná pomocou CO2, techniky extrakcie za studena, ktorá odhaľuje celé spektrum jej gurmánskych, kvetinových, kožovitých a korenistých tónov. Jeho kožený charakter je posilnený šafranom, ktorý vytvára závislosť vďaka dotyku fazule tonka, zatiaľ čo víry kadidla dodávajú textúre mystickú auru." Dominique Ropion

 

HlavaEsenciálny olej šafran, ananásový akord

SrdceResinoid Olibanum, Olibanum Essential Oil, tonka fazuľa absolútna

ZákladCO2 extrakt z vanilkového struku, pižmo

 
 
 
 
Vanagloria 100ml

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Drevité
Druh vône: Kvetinová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

NEED-U3

"Bohovia vytvárajú vône, muži vyrábajú parfumy"

Jean Giono - francúzky spisovateľ

 

Príbeh Laboratorio Olfattivo je príbehom projektu, ktorý sa zrodil v roku 2009 z lásky Daniely Caon a Roberta Draga k niche parfumom. Kolekcia zložená z 23 Eau de Parfum, z parfumov Nerotic, Vanhera, Sacreste a Nerosa, patriace do kolekcie Laboratorio in Nero a Masters' Collection, ktorú vytvorili parfuméri Jean-Claude Ellena a Lucien Ferrero.

Projekt založený na čistej kreativite, kde Roberto Drago, kreatívny riaditeľ značky, spája snahy tých najexkluzívnejších parfumérov, ktorí sú momentálne na scéne. Produkujú kreatívne iskry a úlomky snov, ktoré Laboratorio Olfativo premieňa na jemné vône - niche parfumy.

 

Dôvod, prečo vzniká nový parfum, nie je nikdy nutnosť trhu, ale potreba vyrozprávať príbeh.

 

Noty, akordy a alkohol sa spájajú s víziami, úvahami o ceste, vnemami prežitými na zlomok sekundy a roztrieštenými vášňami, ktoré tvoria hlavné zložky vôní Laboratorio Olfattivo.