Tantrico EDP 100ml

Masters' Collection

Dostupnosť Skladom (3 ks)
€155
Tantrico EDP 100ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál


"Čo je ušľachtilejšie pre parfuméra ako Sandal attar? Bezpochyby je to najvzácnejší esenciálny olej v histórii parfumérie s rafinovanou eleganciou, neporovnateľnou zmyselnosťou a intimitou, ktorú vás pozývam vyskúšať." 
Lucien Ferrero

Toto je niečo ako nesporný symbol spirituality a tiež prostriedok komunikácie medzi zemou a božstvom pre mnohé civilizácie. Ak spomenieme santalové drevo, nemôžeme nespomenúť zmyselnosť, ktorá sa uvoľňuje pri kontakte medzi touto surovinou a pokožkou. V Tantrico  je zamatový charakter santalového dreva pošteklený aromatickým dotykom šalvie, borievky a cyprusu. Tie vytvárajú džús v dokonalej rovnováhe medzi diskrétnosťou a zmyselnosťou, ktorý sa okamžite priľne k pokožke a vytvára pretrvávajúcu, no intímnu auru.

 

Hlava: Borievka, limetka , šalvia muškátová, grapefruit

SrdceCyprus, Timor korenie, santalové drevo

ZákladBiele pižmo, jedľový balzam, cédrové drevo Atlas

 
 
 
 
Tantrico 100ml

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske
Druh vône: Aromatická

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

NEED-U3

"Bohovia vytvárajú vône, muži vyrábajú parfumy"

Jean Giono - francúzky spisovateľ

 

Príbeh Laboratorio Olfattivo je príbehom projektu, ktorý sa zrodil v roku 2009 z lásky Daniely Caon a Roberta Draga k niche parfumom. Kolekcia zložená z 23 Eau de Parfum, z parfumov Nerotic, Vanhera, Sacreste a Nerosa, patriace do kolekcie Laboratorio in Nero a Masters' Collection, ktorú vytvorili parfuméri Jean-Claude Ellena a Lucien Ferrero.

Projekt založený na čistej kreativite, kde Roberto Drago, kreatívny riaditeľ značky, spája snahy tých najexkluzívnejších parfumérov, ktorí sú momentálne na scéne. Produkujú kreatívne iskry a úlomky snov, ktoré Laboratorio Olfativo premieňa na jemné vône - niche parfumy.

 

Dôvod, prečo vzniká nový parfum, nie je nikdy nutnosť trhu, ale potreba vyrozprávať príbeh.

 

Noty, akordy a alkohol sa spájajú s víziami, úvahami o ceste, vnemami prežitými na zlomok sekundy a roztrieštenými vášňami, ktoré tvoria hlavné zložky vôní Laboratorio Olfattivo.