Baliflora EDP 100ml

Laboratorio Olfattivo - Masters' Collection

Dostupnosť Skladom (3 ks)
€155
Baliflora EDP 100ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

‎"Existujú miesta, ktorých vône sú uložené v pamäti oveľa dlhšie ako krajiny. Keď červená pavúčia ľalia, biely ľaliový zázvor a frangipane kvitnú, obklopujú ulice a lotos sa otvára na najmenšie zrkadlá vody, krajina sa zase stáva vôňou. ‎‎

Medzi ‎‎kvetmi Bali obyvatelia urobili Frangipane, znak svojho ostrova, ktorý ponúkajú bohom hinduistického panteónu. ‎‎ ‎‎Sústredené ‎‎na obrady, tance, obety, kde sa vône a ‎‎farby ‎‎miešajú, až kým sa nestanú jedným, sa mi vtedy zdalo, že vôňa tých kvetov vyrozprávala krásu a rozmanitosť ostrova."‎

 

Hlava: Mandarínka, Pomarančové kvety Abs.,

Srdce: Frangipani, Lily, Pelargónia,

Základ: Lotus, Jazmín, Pižmo‎

 
 
 
 
Baliflora 100ml

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske
Druh vône: Citrusová

Baliflora

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

NEED-U3

"Bohovia vytvárajú vône, muži vyrábajú parfumy"

Jean Giono - francúzky spisovateľ

 

Príbeh Laboratorio Olfattivo je príbehom projektu, ktorý sa zrodil v roku 2009 z lásky Daniely Caon a Roberta Draga k niche parfumom. Kolekcia zložená z 23 Eau de Parfum, z parfumov Nerotic, Vanhera, Sacreste a Nerosa, patriace do kolekcie Laboratorio in Nero a Masters' Collection, ktorú vytvorili parfuméri Jean-Claude Ellena a Lucien Ferrero.

Projekt založený na čistej kreativite, kde Roberto Drago, kreatívny riaditeľ značky, spája snahy tých najexkluzívnejších parfumérov, ktorí sú momentálne na scéne. Produkujú kreatívne iskry a úlomky snov, ktoré Laboratorio Olfativo premieňa na jemné vône - niche parfumy.

 

Dôvod, prečo vzniká nový parfum, nie je nikdy nutnosť trhu, ale potreba vyrozprávať príbeh.

 

Noty, akordy a alkohol sa spájajú s víziami, úvahami o ceste, vnemami prežitými na zlomok sekundy a roztrieštenými vášňami, ktoré tvoria hlavné zložky vôní Laboratorio Olfattivo.