ZMENA OTVÁRACEJ DOBY. V nasledujúcom týždni sme na výstave niche parfumov v Miláne! Ut-Št máme zatvorené, v piatok vás obslúžime od 13 hod. Internetové objednávky z týchto dní budú vybavené v piatok. Ďakujeme

ExpLOud 100ml

Laboratorio in Nero

Skladom (3 ks)
Kód: LOP32
€120
Kategória: Pánske
Druh vône: Drevitá
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

"Oud je kvintesencia drevitých tónov. Je jedinečný svojím olfaktívnym profilom a sociokultúrnym záujmom. Chcel som pracovať okolo oud ako mnohostranný diamant, najvzácnejšia surovina, akú si dokážete predstaviť. Mal som možnosť pracovať s úžasnou kvalitou Oud z Ajmalu, ktorý sa nachádza v Indii. Je to dokonalá rovnováha všetkých aspektov oud: dymové, kožovité, mierne zvieracie, živé, návykové a silné. To, čo robí túto vôňu dokonale jedinečnou, je svieža kvetinová Magnólia - Lilybelle accord v srdci, premietajúca vôňu na jasnejšie, nadšenejšie a radostnejšie miesto. Najmä Lilybelle® dáva vôni takmer vodný charakter, ktorý umožňuje parfumu dýchať. Potom som použil predávkovanie Ambrocenidom® a Ambrostarom®, ktoré poskytujú jedinečnú ostrosť, projekciu a živosť. Tieto molekuly môžu prakticky spôsobiť, že táto vôňa vydrží navždy. Potom si vyberiem kombináciu troch výnimočných drevitých surovín: Patchouli srdcovú frakciu na vyjadrenie temnoty oud, Album zo santalového dreva, ktorý dodá návykový efekt mäkkého a mliečneho santalového dreva, a nakoniec náš vzácny Vetiver z Madagaskaru, ktorý má zemitý, koreňový a mierne dymový dojem. Tieto tri prvky dohromady sú ako hybrid dokonalého dreva. Na záver pridanie Oud Boya podčiarkuje drevitý orientálny charakter vône."‎

 

HlavaOlej z čierneho korenia, muškátový olej, extrakt z červených bobúľ, koriander, olibanum‎ 

Srdce: Magnolan®, Gardenia, Lilybelle®, Cyperský olej‎ 

ZákladOud Ajmal Oil, Oud Boya Oil, Santalwood Album Oil, Vetiver Madagascar*, Pačuli Oil, Ambrocenide®, Ambrostar®‎

 
 
 
 
ExpLOud 100ml

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

NEED-U3

"Bohovia vytvárajú vône, muži vyrábajú parfumy"

Jean Giono - francúzky spisovateľ

 

Príbeh Laboratorio Olfattivo je príbehom projektu, ktorý sa zrodil v roku 2009 z lásky Daniely Caon a Roberta Draga k niche parfumom. Kolekcia zložená z 23 Eau de Parfum, z parfumov Nerotic, Vanhera, Sacreste a Nerosa, patriace do kolekcie Laboratorio in Nero a Masters' Collection, ktorú vytvorili parfuméri Jean-Claude Ellena a Lucien Ferrero.

Projekt založený na čistej kreativite, kde Roberto Drago, kreatívny riaditeľ značky, spája snahy tých najexkluzívnejších parfumérov, ktorí sú momentálne na scéne. Produkujú kreatívne iskry a úlomky snov, ktoré Laboratorio Olfativo premieňa na jemné vône - niche parfumy.

 

Dôvod, prečo vzniká nový parfum, nie je nikdy nutnosť trhu, ale potreba vyrozprávať príbeh.

 

Noty, akordy a alkohol sa spájajú s víziami, úvahami o ceste, vnemami prežitými na zlomok sekundy a roztrieštenými vášňami, ktoré tvoria hlavné zložky vôní Laboratorio Olfattivo.

Muschio Perfumery nájdete na GLAMI.sk