Nektar EDP 100ml

Laboratorio in Nero

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€130
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Cesta do hlbín... Nektar
„Keď som dostal prvé vzorky vône, z ktorej sa neskôr stal Nektar, bol som prekvapený jej charakterom a kvalitou zloženia. Nektár plný jemnosti a kreativity pripomína med bez toho, aby bol silný. Zároveň získava svoj nezameniteľný profil z intenzívnych tónov. Bolo naozaj potešením pracovať s Pierrom. Len za krátky čas sme priviedli k životu parfum, ktorý nezostane bez povšimnutia.  Roberto Drago

„Mojou prvou inšpiráciou pre tento parfumm bol krásny výlet do Wadi Darbat v južnom Ománe. Veľmi zvláštne miesto na Blízkom východe, pretože tu konečne končia všetky indické monzúny. Namiesto suchosti a púšte, ktoré by sa dali očakávať, je tento kraj úrodný a botanicky mimoriadne pestrý. Objavil som široké rieky, veľké stromy a zvláštny poklad tohto kraja, strom sidar alebo tŕň sýrskeho Krista. Sidar strom nemá nič spoločné s cédrom. Stará odroda stromu patriaca do rodu Ziziphus, ktorá nesie krásne červené plody a krásne kvety. Vďaka týmto kvetom produkujú miestne včely ten najbohatší, najexkluzívnejší a najcharakteristickejší med, aký si možno predstaviť. V Jemene je známy pod menom „Sidr Honey“. Mal som tú možnosť stráviť tam pár dní s botanikom a „farmárom kadidla“. Vrátil som sa z tejto cesty s inšpiráciou pre Nektar. Vytvoril som parfum, ktorý zachytáva rôzne aspekty sidarského medu a jeho prirodzeného prostredia.“ – Pierre Guéros

 

Hlava: Clary Šalvia, kalábrijský bergamotový olej, grapefruit, elemský olej, extrakt z červených bobúľ‎

 Srdce: Med ,koža ,kadidlo , Davana , Tiramisu , škorica 

Základ: Fazuľa Tonka , bourbonská vanilka , vetiver , cédrové drevo , pačuli

 

 
 
 
 
Nektar 100ml

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske
Druh vône: Aromatická

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

NEED-U3

"Bohovia vytvárajú vône, muži vyrábajú parfumy"

Jean Giono - francúzky spisovateľ

 

Príbeh Laboratorio Olfattivo je príbehom projektu, ktorý sa zrodil v roku 2009 z lásky Daniely Caon a Roberta Draga k niche parfumom. Kolekcia zložená z 23 Eau de Parfum, z parfumov Nerotic, Vanhera, Sacreste a Nerosa, patriace do kolekcie Laboratorio in Nero a Masters' Collection, ktorú vytvorili parfuméri Jean-Claude Ellena a Lucien Ferrero.

Projekt založený na čistej kreativite, kde Roberto Drago, kreatívny riaditeľ značky, spája snahy tých najexkluzívnejších parfumérov, ktorí sú momentálne na scéne. Produkujú kreatívne iskry a úlomky snov, ktoré Laboratorio Olfativo premieňa na jemné vône - niche parfumy.

 

Dôvod, prečo vzniká nový parfum, nie je nikdy nutnosť trhu, ale potreba vyrozprávať príbeh.

 

Noty, akordy a alkohol sa spájajú s víziami, úvahami o ceste, vnemami prežitými na zlomok sekundy a roztrieštenými vášňami, ktoré tvoria hlavné zložky vôní Laboratorio Olfattivo.