ZMENA OTVÁRACEJ DOBY. V nasledujúcom týždni sme na výstave niche parfumov v Miláne! Ut-Št máme zatvorené, v piatok vás obslúžime od 13 hod. Internetové objednávky z týchto dní budú vybavené v piatok. Ďakujeme

Nektar 100ml

Laboratorio in Nero

Objednané
Kód: LOP31
€120
Kategória: Dámske
Druh vône: Aromatická
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

"Prvou inšpiráciou pre tento parfum bol krásny výlet do Wadi Darbat na juhu Ománu. Je to jedinečné miesto na Blízkom východe, pretože všetky monzúny prichádzajúce z Indie tu dokončujú svoj tok. Namiesto toho, aby bola suchá a púštna, ako by sa dalo očakávať, táto oblasť je svieža a veľmi diverzifikovaná z botanického hľadiska: veľké rieky, veľké stromy a zvláštny poklad patriaci do tohto regiónu, Strom Sidr. Strom Sidr nemá nič spoločné s cédrovým drevom. Je to starobylý strom zo Ziziphusfamily, ktorý produkuje krásne červené plody a úžasné kvety. Vďaka týmto kvetom miestne včely produkujú najbohatší, najexkluzívnejší a najcharakteristickejší med, aký si dokážete predstaviť. Je veľmi dobre známy pod názvom Jemen Sidr Honey. Mal som možnosť stráviť tam niekoľko dní s botanikom a "kadidlovým farmárom" a z tohto výletu som sa vrátil s inšpiráciou pre Nektara. Vytvorila som parfém, ktorý zachytáva rôzne aspekty Sidr Honey a jeho prirodzené okolie."‎

 

Hlava:

Clary Šalvia, kalábrijský bergamotový olej, grapefruit, elemský olej, extrakt z červených bobúľ‎

 

Srdce:

Laire Essential Honey, Koža, Olibanum Resinoid, Davana Oil, Tiramisone®, Škoricová kôra Olej Madagaskar*‎

 

Základ:

Tonka Fazuľa, Vanilkový bourbon Madagaskar*, Vetiver coeur Madagaskar*, Cédrový olej, Pačuli olej‎

 

Nektar 100ml

Čo je to niche parfum?


Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 


 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

NEED-U3

"Bohovia vytvárajú vône, muži vyrábajú parfumy"

Jean Giono - francúzky spisovateľ

 

Príbeh Laboratorio Olfattivo je príbehom projektu, ktorý sa zrodil v roku 2009 z lásky Daniely Caon a Roberta Draga k niche parfumom. Kolekcia zložená z 23 Eau de Parfum, z parfumov Nerotic, Vanhera, Sacreste a Nerosa, patriace do kolekcie Laboratorio in Nero a Masters' Collection, ktorú vytvorili parfuméri Jean-Claude Ellena a Lucien Ferrero.

Projekt založený na čistej kreativite, kde Roberto Drago, kreatívny riaditeľ značky, spája snahy tých najexkluzívnejších parfumérov, ktorí sú momentálne na scéne. Produkujú kreatívne iskry a úlomky snov, ktoré Laboratorio Olfativo premieňa na jemné vône - niche parfumy.

 

Dôvod, prečo vzniká nový parfum, nie je nikdy nutnosť trhu, ale potreba vyrozprávať príbeh.

 

Noty, akordy a alkohol sa spájajú s víziami, úvahami o ceste, vnemami prežitými na zlomok sekundy a roztrieštenými vášňami, ktoré tvoria hlavné zložky vôní Laboratorio Olfattivo.

Muschio Perfumery nájdete na GLAMI.sk