MONO CACHEMIRE EDP 15ml

L'orchestre Parfum

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
€35
MONO CACHEMIRE EDP 15ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál
 

MAGNETICKÁ DRUHÁ KOŽKA

Verona. 22:42

Nočné potulky v radostnej vrave mesta.

Nakopnite Lo-Fi do slúchadiel.

Kašmírový pižmový závoj ako druhá koža.

Opojné šumenie vedie moje kroky v hluku večera. Podmanivé, snové a nádherné pohladenie.

Zloženie: Hypnotické pižmo, kašmír, Iris, žiarivý bergamot, aldehydy, saténová ambra, hruška, oneskorujúci jazmín, upokojujúci céder, ambroxan. 

Nathalie Feisthauer x E evee

 

Nathalie Feisthauer:

Nathalie, považovaná za jednu z najtalentovanejších parfumérok na svete, vytvorila ikonické parfumy pre najprestížnejšie domy (Hermès, Cartier, Van Cleef & Arpels), ale aj veľké mená v nezávislej parfumérii (Etat Libre d'Orange, Comme Boys atď.). .)

Získala množstvo prestížnych ocenení, ako napríklad FIFI Awards 2019 pre najlepšieho parfuméra, ako aj Fifi Awards za najlepší niche parfum 2021 „Public choice“ za hudobnú vôňu Electro Limonade.

Eevee:

Eevee sa v posledných rokoch stala vychádzajúcou hviezdou lo-fi. Táto 29-ročná holandská producentka so svojím samplerom SP404 a správnym množstvom vinylového praskania rýchlo vytvorila diskografiu, ktorá zmenila tvár lo-fi hudby. Početné EP ako 'Unexpected' a 'Seeds EP' priniesli Eevee do centra pozornosti a získali podporu od veľkých médií Noisey, Vice, Revolt TV a Nest HQ.

Táto sláva ju priviedla k tomu, že sa stala jednou z prvých lo-fi umelkýň na turné od roku 2017. V roku 2019 spustila vlastný label Secret Souls. V roku 2020 sa eevee vyšplhala medzi najlepších producentov Lo-Fi popri Nosaj Thing a [bsd.u]. V roku 2021 eevee spolupracovala s newyorským spevákom Cliffom, čo viedlo k vytvoreniu ich debutového albumu Dead End, ktorý vyšiel na jar 2022.

 

 
 
 
 
 

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo Orchestre Parfum

Zosilnenie emócií

Alchýmia medzi vôňou a hudbou má silu umocniť emócie. Pred viac ako 10 rokmi sa táto intuitívna myšlienka stala presvedčením. Prvýkrát bola na pódiu interpretovaná hudobná kompozícia súčasne s parfumom inšpirovaným touto melódiou. Reakcie a nadšenie, ktoré táto živá skúsenosť vyvolala, boli jedinečné. Odvtedy L’ORCHESTRE PARFUM nikdy neprestali skúmať prepojenia, ktoré spájajú tieto dva umelecké svety, zdieľajúce rovnakú existenciu, riadia sa rovnakými zákonmi: hudba, podobne ako parfum sa rodí z ruky umelca, žije vo vzduchu pominuteľnej cesty a potom zmizne, vytvára emócie vo svojej siláži a oživuje spomienky.

 

Obohatené vône

L’ORCHESTRE PARFUM sa vydali hľadať „vôňu hudby“ s najväčšími remeselníkmi a lutnistami (výrobcovia strunových nástrojov) z celého sveta. Esencie gitarového dreva, trombónovej mosadze, kože inštrumentu kora... Veľkí parfuméri spojili tieto vône s najkrajšími parfumovými materiálmi a virtuózi z celého sveta skladali melódiu v úplnej slobode. Výsledok ? Nový zážitok z parfumu, jedinečný a nezabudnuteľný.

 

Skladby so záväzkom

Všetky hudobné vône L’ORCHESTRE PARFUM sú zodpovedne vytvorené a vyrobené vo Francúzsku, 100% vegánske a z prírodného alkoholu z francúzskej repy. L’ORCHESTRE PARFUM veria, že učenie sa hudby mení život. Preto sa zapojili do veľkého hudobno-výchovného programu Démos (La Philarmonie Paris). Cieľ ? Poskytnú čo najväčšiemu počtu detí prístup k štúdiu a cvičeniu hudby.

 

Poďte sa spolu s nami započúvať do vône týchto umeleckých diel.