MONO CACHEMIRE EDP 2ml

L'orchestre Parfum

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€3
MONO CACHEMIRE EDP 2ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

MAGNETICKÁ DRUHÁ KOŽKA

Verona. 22:42

Nočné potulky v radostnej vrave mesta.

Nakopnite Lo-Fi do slúchadiel.

Kašmírový pižmový závoj ako druhá koža.

Opojné šumenie vedie moje kroky v hluku večera. Podmanivé, snové a nádherné pohladenie.

Zloženie: Hypnotické pižmo, kašmír, Iris, žiarivý bergamot, aldehydy, saténová ambra, hruška, oneskorujúci jazmín, upokojujúci céder, ambroxan. 

Nathalie Feisthauer x E evee

 

Nathalie Feisthauer:

Nathalie, považovaná za jednu z najtalentovanejších parfumérok na svete, vytvorila ikonické parfumy pre najprestížnejšie domy (Hermès, Cartier, Van Cleef & Arpels), ale aj veľké mená v nezávislej parfumérii (Etat Libre d'Orange, Comme Boys atď.). .)

Získala množstvo prestížnych ocenení, ako napríklad FIFI Awards 2019 pre najlepšieho parfuméra, ako aj Fifi Awards za najlepší niche parfum 2021 „Public choice“ za hudobnú vôňu Electro Limonade.

Eevee:

Eevee sa v posledných rokoch stala vychádzajúcou hviezdou lo-fi. Táto 29-ročná holandská producentka so svojím samplerom SP404 a správnym množstvom vinylového praskania rýchlo vytvorila diskografiu, ktorá zmenila tvár lo-fi hudby. Početné EP ako 'Unexpected' a 'Seeds EP' priniesli Eevee do centra pozornosti a získali podporu od veľkých médií Noisey, Vice, Revolt TV a Nest HQ.

Táto sláva ju priviedla k tomu, že sa stala jednou z prvých lo-fi umelkýň na turné od roku 2017. V roku 2019 spustila vlastný label Secret Souls. V roku 2020 sa eevee vyšplhala medzi najlepších producentov Lo-Fi popri Nosaj Thing a [bsd.u]. V roku 2021 eevee spolupracovala s newyorským spevákom Cliffom, čo viedlo k vytvoreniu ich debutového albumu Dead End, ktorý vyšiel na jar 2022.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: