Vétiver & Santal de Cuir EDP 2ml

pH fragrances

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€3
Vétiver & Santal de Cuir EDP 2ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

VETIVER & SANTAL DE CUIR ponúka jemnú a zároveň intenzívnu vôňu vďaka zmesi jemných a obklopujúcich aróm, vrátane santalového dreva, ambry, jazmínu, vetiveru a tonky. Táto jedinečná a tajomná vôňa je zvodná a podmanivá.
  
Parfumér

Parfumérka Nisrine Bouazzaoui Grillié z Givaudan je považovaná za jednu z najtalentovanejších parfumérok svojej generácie a vytvorila najznámejšie vône na svete.

 
Eau de Parfum koncentrovaná na 15 % – Rastlinný alkohol z repy: 100% prírodný alkohol – Bez farbív – 92 % Prírodný
 

Prírodná, biologicky odbúrateľná, udržateľná a čistá vôňa.

  • Výnimočný parfum, niche parfum
  • 92% prírodná vôňa
  • Rastlinný alkohol z repy: 100% prírodný alkohol
  • Vôňa 96% biologicky odbúrateľná
  • Unisex vôňa
  • Prírodné a udržateľné suroviny


Natural Orpur ®  : Vetiver & Santalové drevo obsahuje výťažky Orpur® z vetiveru a santalového dreva. Orpur® sú prírodné ingrediencie Givaudan najvyššej kvality, získavané eticky a zodpovedne.

Vďaka nášmu Vetiver Orpur ® v našej vôni Vetiver & Sandalwood pomáhame podpornému programu pre rodiny kombajnov na Haiti (výstavba infraštruktúry, prístup k vode, elektrine atď.).

Vďaka nášmu Santal Orpur® pomáhame programu podpory ochrany životného prostredia v Austrálii. 

 
Hlava: Horúci mliečny akord
Srdce: Jazmín, Vetiver z Haiti Orpur, fazuľa Tonka
Základ: Santalové drevo z Austrálie, ambra, pižmo
  

Jemné flakóny vôní sú striedme, elegantné, minimalistické a vyjadrujú všetku eleganciu a rafinovanosť značky. Puzdro s valcovým telom perfektne padne do dlane a pripomína fľaštičky Apothecary. Etiketu nalepenú ručne remeselným spôsobom vyrobila tlačiareň z Provence. Osemuholník sa používa ako emblém značky a svedčí o lekárenskej, autentickej stránke značky, ako staromódny štítok, ktorý si nalepili majstri parfuméri.

 
 
 
 

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: