Tubéreuse & Ylang de Pashmina EDP 2ml

pH fragrances

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€3
Tubéreuse & Ylang de Pashmina EDP 2ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

 
Tubéreuse & Ylang de Pashmina je jedinečná vôňa božsky tajomná, ktorá v srdci ponúka tóny tuberózy a jazmínu, ktoré do tvorby vnášajú veľa elegancie. Objavujeme niektoré základné tóny kadidla a benzoínu obklopené Ylang Ylang, ktoré prináša všetko najteplejšie z východu.
 
Parfumér

Parfumér Yann Vasnier z Givaudan je považovaný za jedného z najtalentovanejších parfumérov svojej generácie a vytvoril najznámejšie vône na svete.

 
Eau de Parfum koncentrovaná na 16 % – Rastlinný alkohol z repy: 100% prírodný alkohol – Bez farbív – 87 % Prírodný
 

Vôňa je prirodzená, biologicky odbúrateľná, udržateľná a čistá. 

  • 87% prírodná vôňa
  • Výnimočná vôňa 
  • Repný alkohol: 100% prírodný alkohol
  • Vôňa 99% biologicky odbúrateľná
  • Unisex vôňa
  • Prirodzené a udržateľné suroviny


Natural Orpur®: Vôňa tuberóza & ylang pašmíny je zložená z prírodných látok Orpur® z tuberózy, ylang-jangu, benzoínu a zázvoru. Orpur® sú prírodné ingrediencie najvyššej kvality z etického pôvodu Givaudan.  Vďaka nášmu benzoínu Orpur ®   v našej vôni Tuberose & Ylang pomáhame programu, ktorý stavia školy v Laose.Vďaka nášmu Ylang Ylang Orpur ®  pomáhame programu zalesňovania a pomáhame deťom v Mohéli a Komoroch. 

Hlava: Pomaranč, zázvor, bergamot, ruža
Srdce: Tuberóza, jazmín, klinček Girofle z Madagaskaru
Základ: Ylang Ylang, benzoín z Laosu 
 
 

Jemné flakóny vôní sú striedme, elegantné, minimalistické a vyjadrujú všetku eleganciu a rafinovanosť značky. Puzdro s valcovým telom perfektne padne do dlane a pripomína fľaštičky Apothecary. Etiketu nalepenú ručne remeselným spôsobom vyrobila tlačiareň z Provence. Osemuholník sa používa ako emblém značky a svedčí o lekárenskej, autentickej stránke značky, ako staromódny štítok, ktorý si nalepili majstri parfuméri.

 
 
 
 

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: