V piatok, 19.4., bude predajňa otvorená do 17:00. Ďakujeme za pochopenie

Tonkade Edp 2ml (odstrek 2ml)

Laboratorio in Nero

Dostupnosť Skladom (4 ks)
€3
Tonkade Edp 2ml (odstrek 2ml)
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Tonkade od LABORATORIO OLFATIVO je nová vôňa v kolekcii „Laboratorio in Nero“. Je založený na myšlienke imaginárneho tanca, zmyselného rituálu, ktorý sa točí okolo všetkého sladkého a tajomného. Ingrediencie sa javia ako spletité pohyby tanečníkov, víriace, miznúce a narastajúce v symfonickom predstavení, ktoré zanecháva hlboký dojem v mysli a srdci. Vôňa sa odhalí kvetinovými tónmi neroli, korenistým kardamónom a jemnými nuansami fazule tonka. Hrejivé srdce cédrového dreva, vanilky a pačuli ohlasuje základ charakterizovaný suchou drevitou ambrou. Tá je opäť prepojená s fazulou tonka, vďaka čomu je táto vôňa zároveň pútavá a tajomná. 

Je návykový...

 

Hlava: Sušené ovocie, neroli, fazuľa tonka, kardamón

SrdceAtlas Cedar Oe, Patchouli Oe, Kašmír, Vanilka

ZákladVanilka, fazuľa Tonka Ass., živicové kadidlo, pižmo, jantárové drevo

 
 
 
 
 
Tonkade 100ml

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: