Telové mlieko Tonkade 250ml

Laboratorio in Nero

Dostupnosť Skladom (2 ks)
€39
Telové mlieko Tonkade 250ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Tonkade, nová vôňa z kolekcie Laboratorio in Nero, bola vytvorená na základe imaginárneho tanca, zmyselného rituálu, ktorý strieda sladkosť a tajomnosť. Ingrediencie, ktoré sa rovnako ako kľukaté pohyby tanečníkov objavujú, krútia a potom miznú, čím vzniká zborový výkon, ktorý zostáva vrytý do srdca a mysle.

 

Hlava: Sušené ovocie, neroli olej, fazuľa tonka, kardamón

SrdceAtlas Cedar Oe, Patchouli Oe, Kašmír, Vanilka

ZákladVanilka, fazuľa Tonka Ass., živicové kadidlo, pižmo, jantárové drevo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

NEED-U3

"Bohovia vytvárajú vône, muži vyrábajú parfumy"

Jean Giono - francúzky spisovateľ

 

Príbeh Laboratorio Olfattivo je príbehom projektu, ktorý sa zrodil v roku 2009 z lásky Daniely Caon a Roberta Draga k niche parfumom. Kolekcia zložená z 23 Eau de Parfum, z parfumov Nerotic, Vanhera, Sacreste a Nerosa, patriace do kolekcie Laboratorio in Nero a Masters' Collection, ktorú vytvorili parfuméri Jean-Claude Ellena a Lucien Ferrero.

Projekt založený na čistej kreativite, kde Roberto Drago, kreatívny riaditeľ značky, spája snahy tých najexkluzívnejších parfumérov, ktorí sú momentálne na scéne. Produkujú kreatívne iskry a úlomky snov, ktoré Laboratorio Olfativo premieňa na jemné vône - niche parfumy.

 

Dôvod, prečo vzniká nový parfum, nie je nikdy nutnosť trhu, ale potreba vyrozprávať príbeh.

 

Noty, akordy a alkohol sa spájajú s víziami, úvahami o ceste, vnemami prežitými na zlomok sekundy a roztrieštenými vášňami, ktoré tvoria hlavné zložky vôní Laboratorio Olfattivo.