Salina EDP 100ml

Laboratorio

Dostupnosť Skladom (2 ks)
€110
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

V parfume Salina od Laboratorio Olfattivo sa morské arómy otvárajú už v hornom tóne. Je tu morská soľ, citrónová kôra a ihličie ktoré nás dopravia priamo na pobrežie a nechajú nás cítiť drsné vetry v slanom vzduchu pod ostrým slnkom. Pieskové tóny v srdci nám pripomínajú nedotknutú piesočnatú pláž, kde nohami cítime každé malé biele zrnko. Nechýbajú ani námornícke tóny ktoré v tejto vôni podčiarkujú náladu Saliny. Nechýba ani levanduľa a myrta a tiež náznak paliny. Cédrové drevo v základe vytvára obraz naplaveného dreva, ktoré vlny pomaly vyplavujú na breh. Pižmo a vanilka dodajú potrebné teplo, ktoré by v deň pri mori samozrejme nemalo chýbať. 

 

HlavaCitrónová kôra, morská soľ, ihličie

Srdce: Horúci piesok, myrta, absint, morský sprej, levanduľa

ZákladVanilka, biele pižmo, céder 

 

 
 
 
 
Salina 100ml

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske
Druh vône: Aromatická

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:

NEED-U3

"Bohovia vytvárajú vône, muži vyrábajú parfumy"

Jean Giono - francúzky spisovateľ

 

Príbeh Laboratorio Olfattivo je príbehom projektu, ktorý sa zrodil v roku 2009 z lásky Daniely Caon a Roberta Draga k niche parfumom. Kolekcia zložená z 23 Eau de Parfum, z parfumov Nerotic, Vanhera, Sacreste a Nerosa, patriace do kolekcie Laboratorio in Nero a Masters' Collection, ktorú vytvorili parfuméri Jean-Claude Ellena a Lucien Ferrero.

Projekt založený na čistej kreativite, kde Roberto Drago, kreatívny riaditeľ značky, spája snahy tých najexkluzívnejších parfumérov, ktorí sú momentálne na scéne. Produkujú kreatívne iskry a úlomky snov, ktoré Laboratorio Olfativo premieňa na jemné vône - niche parfumy.

 

Dôvod, prečo vzniká nový parfum, nie je nikdy nutnosť trhu, ale potreba vyrozprávať príbeh.

 

Noty, akordy a alkohol sa spájajú s víziami, úvahami o ceste, vnemami prežitými na zlomok sekundy a roztrieštenými vášňami, ktoré tvoria hlavné zložky vôní Laboratorio Olfattivo.