V piatok, 19.4., bude predajňa otvorená do 17:00. Ďakujeme za pochopenie

MODERN OUD 75ml

Moresque - Secret Collection

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€150
MODERN OUD 75ml
MORESQUE MODERN OUD 75ml
Tip
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Parfum Modern Oud od MORESQUE je vôňa, ktorá zachytáva príťažlivosť tradície a nadšenia pre inovácie. Živá a žiarivá vôňa, ktorá nás zavedie do srdca arabských emirátov. Óda na eleganciu a modernosť mesta premietaného smerom nahor a do budúcnosti. Tu je Oud, tisícročné poznanie, vzácna vôňa, hypnotický zvuk, spojenie medzi minulosťou, prítomnosťou a budúcnosťou.  Sníma každý krok, každý pohľad svojou intenzívnou a vytrvalou stopou, jedinečnou a nezabudnuteľnou.

 

The Secret Collection

Táto kolekcia predstavuje predchodcu existujúcich výtvorov značky Moresque a je základom histórie značky.  Teraz, keď je Moresque medzinárodne známa, nastal čas odhaliť jej pôvod. Majstrovské diela kolekcie zobrazujú prvé slová maurského jazyka a ich úspešné ingrediencie. Secret Collection vzdáva hold histórii Moresque.

 

Hlava: Bergamot, citrón, vodné akcenty

Srdce: Borievky, paradajkové listy, cyprus

Základ: Kašmírové drevo, Nagarmotha, drevo Hinoki, Oud

 
 
 
 
MODERN OUD 75ml

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Pánske
Druh vône: Drevitá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: