Mistral & Fleur de Vichy EDP 2ml

pH fragrances

Dostupnosť Skladom (4 ks)
€3
Mistral & Fleur de Vichy EDP 2ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Elegantná vôňa, ktorá sa otvára na sviežich, povzbudzujúcich citrusových vrchných tónoch a na srdci s morskými tónmi pre efekt špliechania a sviežu sladkosť morského vánku na jantárovom základe.
Citrus prináša chuť delikátnych tavenín s morským akordom, ktorý prináša veľa sviežosti.
  
Parfumér

Parfumérka Nisrine Bouazzaoui Grillié z Givaudan vytvoril Mistral & Flower. Je považovaná za jednu z najtalentovanejších parfumérok svojej generácie a vytvorila najznámejšie vône na svete.

 
Eau de Parfum koncentrovaná na 20 % – Rastlinný alkohol z repy: 100% prírodný alkohol – Bez farbív – 88 % Prírodný
 

Prírodná, udržateľná, biologicky odbúrateľná a čistá vôňa.

  • Výnimočná vôňa
  • 88% prírodná vôňa
  • Rastlinný alkohol z repy: 100% prírodný alkohol
  • Vôňa 98% biologicky odbúrateľná
  • Unisex vôňa
  • Prírodné a udržateľné suroviny

Vôňa Mistral & Flower of Vichy je zložená z prírodných látok Orpur® of Cedrat.Orpur® sú prírodné zložky najvyššej kvality z Givaudanu, ktoré pochádzajú z etických zdrojov. 

Vďaka nášmu Cedat Orpur ®   v našej vôni Mistral & Flower of Vichy pomáhame programu, ktorý podporuje rodiny miestnej komunity v Taliansku (Výstavby infraštruktúr...)

 
Hlava: Cedrat Orpur z Talianska, morské akordy, citrón
Srdce: Šalvia z Francúzska, Koriander, Konvalinka
Základ: Dubový mach, Styrax, Jantár
 
 

Jemné flakóny vôní sú striedme, elegantné, minimalistické a vyjadrujú všetku eleganciu a rafinovanosť značky. Puzdro s valcovým telom perfektne padne do dlane a pripomína fľaštičky Apothecary. Etiketu nalepenú ručne remeselným spôsobom vyrobila tlačiareň z Provence. Osemuholník sa používa ako emblém značky a svedčí o lekárenskej, autentickej stránke značky, ako staromódny štítok, ktorý si nalepili majstri parfuméri.

 
 
 
 

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: