Botanicae

Proces výroby vôní Botanicae

 

Botanicae inšpirujú výlety do nových miest. Extrahujú esenciu a charakteristickú vôňu každého z týchto miest a zhmotňujú ich, čím vytvárajú parfumy, ktoré oživujú naše zmysly a prebúdzajú naše spomienky. S každou z vôní sa budete môcť preniesť do okamihu a miesta, v ktorom sú inšpirované. Z tohto dôvodu je Botanicae pasom, s ktorým budete cestovať po svete. 

Botanicae je dobrodružstvo, ale je to aj kontemplácia. Cestujú po odľahlých miestach a pozorujú jeho obklopujúcu prírodu, jeho ľudí, jeho zvyky, sú nasiaknutí jeho vôňami a pigmentmi, aby sme z každého miesta vyťažili tú najautentickejšiu esenciu. Toto je východiskový bod ich výrobného procesu. 

Nechávajú sa unášať vôňami, ktoré vzduch prenáša, identifikujú jeho záhadné akordy . Starostlivo vyberajú suroviny každého mesta, aby vytvorili tie najúchvatnejšie vône. Rovnako aj príroda je súčasťou osobitosti Botanicae, preto ju rešpektujú a starajú sa o ňu.

V procese výroby parfumov vytvárajú nulový odpad, výsledkom čoho sú jedinečné, vegánske a 100% vône bez krutosti. V Botanicae pracujú vlastnými rukami, vône spracúvavajú s dôrazom na každý detail, aby boli vnímateľné všetky jej tóny a nuansy. Etikety každého parfumu umiestňujú ručne a jeden po druhom, pričom sú verní  záväzku voči životnému prostrediu a remeselnému spracovaniu. Na každý vrchnák parfumu gravírujú logo ako symbol pravosti a záruky. A takto vám posielajú kúsok z každého kúta sveta do vašich domovov tým najprirodzenejším spôsobom.

Prostredníctvom ich produktov propagujú spôsob bytia a vnímania sveta okolo nás.

Toto je Botanicae, pas, s ktorým budete cestovať na nové miesta. 

 

Objavujte s nami.