Iris & Musc de Liberty EDP 2ml

pH fragrances

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€3
Iris & Musc de Liberty EDP 2ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

IRIS & MUSC DE LIBERTY je jedinečná vôňa s podmanivým prebudením a mnohými aspektmi. Svieže tóny kosatca, ktoré sa harmonicky miešajú so sladkosťou pižmových tónov a fazule Tonky pre stimulujúci čuchový výbuch. 
Bohatá, vyvážená a podmanivá vôňa.
 
Poskytuje narkotickú silu zvádzania. 
  
Parfumér

Parfumér Yann Vasnier z Givaudan vytvoril Orris & Musk of Liberty. Je považovaný za jedného z najtalentovanejších parfumérov svojej generácie a vytvoril najznámejšie vône na svete.

 
Eau de Parfum koncentrovaná na 20 % – Rastlinný alkohol z repy: 100% prírodný alkohol – Bez farbív – 89 % Prírodný
 

Prírodná, udržateľná, biologicky odbúrateľná a čistá vôňa.

  • Výnimočný parfum, niche parfum
  • 89% prírodná vôňa
  • Rastlinný alkohol z repy: 100% prírodný alkohol
  • Vôňa 96% biologicky odbúrateľná
  • Unisex vôňa

-Natural Orpur®: Iris & Musk obsahuje výťažky Orpur® z kosatca, borievky, fazule tonka... Orpur® sú najlepšie kvality prírodných ingrediencií Givaudan zozbieraných etickým a zodpovedným spôsobom. Vďaka našej Orpur ® Tonka Bean v našej vôni Iris & Musk pomáhame programu na ochranu 150 000 hektárov amazonského pralesa vo Venezuele.

Vďaka nášmu Vetiver Orpur ® v našej vôni Iris & Musk pomáhame programu budovania infraštruktúry, prístupu k vode a elektrine na Haiti.

  
Hlava: Borievky, frézie
Srdce: Iris Orprur, listy fialky
Základ: Fazuľa Tonka, Pižmo
 
 

Jemné flakóny vôní sú striedme, elegantné, minimalistické a vyjadrujú všetku eleganciu a rafinovanosť značky. Puzdro s valcovým telom perfektne padne do dlane a pripomína fľaštičky Apothecary. Etiketu nalepenú ručne remeselným spôsobom vyrobila tlačiareň z Provence.Osemuholník sa používa ako emblém značky a svedčí o lekárenskej, autentickej stránke značky, ako staromódny štítok, ktorý si nalepili majstri parfuméri.

 
 
 
 

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: