Tiglio Mirabilis Edp 2ml

Laboratorio in Fiore

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€3
Tiglio Mirabilis Edp 2ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál
Hovorí sa, že vôňa líp podporuje medziľudské vzťahy, dodáva pohodu a pokoj. Tiglio Mirabilis Laboratorio in Fiore je obohatené o vôňu, ktorá obsahuje všetku radosť, vyrovnanosť a pokoj, ktoré dávajú kvitnúce lipy so svojou vôňou skorého leta.
 
Luca Maffei roztancuje korenie, kvety obklopujúce pozadie mäkkých drevín a machov, čím sa mu darí sprostredkovať pocit pozitívnej energie, ktorú dáva typický letný deň. Je to, ako keby lipa so svojimi srdiečkovými listami bola predurčená zdieľať posolstvo lásky a radosti z niečoho krásneho, čo prichádza a na čo nikdy nezabudneme.

 

Hlava: Neroli, zázvor, kardamón

SrdceLipa, Jazmín

Základ: Kašmírové drevo, pižmo

 

 

 

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: