SAFARI Edp 2 ml

Blend Oud - Private Collection

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€3
SAFARI Edp 2 ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál
 
Skladba parfumu Safari od Blend Oud začína živým, sviežim akordom, ktorý od nositeľa očakáva divokú a slobodnú dušu, energický temperament a silnú osobnosť.
Objavovanie vône začíname iskrivou, chladivou, jasnou citrusovou vôňou, ku ktorej, ako sa stáva čoraz korenistejšou, sa prekvapivo pripája trocha vonného dymu a vytvára tak dokonalý pár, ktorý slúži ako seriózny kontrast ku korenistým citrusom. .
Po krátkom čase sa prejaví tajná zázračná zbraň elixíru, papyrus, jeho drevitá vôňa s vlhkými zelenými listami v kombinácii s oudom, chladnejším palisandrom a gurmánskym pačuli má za následok úchvatný záver.
Toto je vtelená sloboda, prastará energia lásky k životu. Vďaka použitým olejovým koncentrátom je vôňa mimoriadne silná a dlhotrvajúca.

 

Private Collection

Kolekcia stelesňuje spiritualitu a pôvod súvisiaci s vytvorením vône.

Vedie k zážitku, ktorý bol doteraz exkluzívny v arabskom svete.  "Ochutnať a hlboko pochopiť pravú dušu parfumu"

 

 

Hlava: Citrón, koriander, kadidlo

Srdce: Pačuli, oud, papyrus, ružové drevo

Základ: Dubový mach, tabak

 
 
 
 
 
 
 
SAFARI EDP 60 ml

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Muschio Perfumery nájdete na GLAMI.sk