Patchouli Mania EDP 100ml

ESSENTIAL PARFUMS

Dostupnosť Skladom (4 ks)
€82
Patchouli Mania EDP 100ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál
 

Fabrice Pellegrin, inšpirovaný hlbokými a zmyselnými tónmi pačuli, vytvoril vôňu so zmyselnými a tajomnými líniami.

Pri otvorení sa svieže, gurmánske a aromatické tóny davany a zeleného lieskového orecha miešajú s korenistým drevitým tónom koriandrových semien. Teplé, gurmánske srdce ponúka návykovú dávku kakaa, vyváženú hlbokými, drevitými tónmi číreho dreva® a čaju. 

Nakoniec, drevitý, teplý a zemitý základ odhaľuje tajomné pačuli v harmónii so zmyselnosťou a guľatosťou vetiveru a cetaloxu® pre hlbokú a očarujúcu stopu.

 

Parfumér

Fabrice Pellegrin

Fabrice je syn parfuméra, jeho babička je obľúbenou zberačom jazmínu a jeho starý otec dodávateľ prírodných látok pre parfumériu. Fabrice zostáva pevne spojený s Grasse. 
 
Fabriceho odbornosť sa neobmedzuje len na jeho tvorivý talent, ale aj na majstrovstvo prírodných ingrediencií a vášeň pre dedičstvo parfumérie Grasse. Rád tvorí sokov so silnou osobnosťou a jeho odtlačok je nezameniteľný. 
 
Fabrice si zaslúži uznanie za komponovanie najpredávanejších vôní pre Diptyque, Réminiscence, l'Occitane, Hermès, By Kilian, Jo Malone, Reminiscence a L'Artisan Parfumeur. 

"Predstavoval som si zmyselné pačuli, zároveň návykové, hlboké a tajomné. Zloženie nachádza rovnováhu medzi bohatosťou pačuli a práškovou sladkosťou kakaa."

 

Eau de Parfum koncentrovaná na 16 % – Alkohol vyrobený z červenej repy – Bez farbív – 93 % Prírodný

 

 

Hlava: Davana, zelený lieskový orech, koriandrové semienko

Srdce : Kakao, čaj 

Základ : Pačuli, vetiver

 

 
 
 
 
 

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: