Nirmal EDP 100ml

Laboratorio

Dostupnosť Skladom (3 ks)
€110
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Nirmal znamená v hindčine „čistý“, „nedotknutý“. Pôvodná myšlienka, ktorú do vône pretavila parfumérka Rosine Courage, bola vytvoriť parfum úprimný a jemný ako pohladenie.  Nirmal je jemná a priliehavá vôňa, ktorá prichádza s jedinečnou mrkvovou sladkosťou, drevito jemným vrchným tónom. V jemnom, zamatovom srdci vône sa to stretáva s púdrovou gráciou kosatca a fialky, ktoré sú obklopené jantárovým teplom, čistým cédrovým drevom a ušľachtilými semišovými tónmi v základe. Dôkladne ženská, no úplne nezávislá vôňa. Jednoduchý a zároveň nezabudnuteľný parfum. Aby sa tento sen stal skutočnosťou, parfumér pracoval s púdrovým základom sladkých tónov. Parfum tak nenápadne preniká do pokožky, aby sa dostal k srdcu tých, ktorí si vybrali jeho spoločnosť. Jemné a nadýchané tóny sa nakoniec rozplývajú na základe sladkej kože.

 

Hlava: Mrkva

Srdce: Kosatec, fialky

Základ: Cédrove drevo, ambra, semiš

 

 
 
 
 
Nirmal 100ml

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske
Druh vône: Kvetinová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

NEED-U3

"Bohovia vytvárajú vône, muži vyrábajú parfumy"

Jean Giono - francúzky spisovateľ

 

Príbeh Laboratorio Olfattivo je príbehom projektu, ktorý sa zrodil v roku 2009 z lásky Daniely Caon a Roberta Draga k niche parfumom. Kolekcia zložená z 23 Eau de Parfum, z parfumov Nerotic, Vanhera, Sacreste a Nerosa, patriace do kolekcie Laboratorio in Nero a Masters' Collection, ktorú vytvorili parfuméri Jean-Claude Ellena a Lucien Ferrero.

Projekt založený na čistej kreativite, kde Roberto Drago, kreatívny riaditeľ značky, spája snahy tých najexkluzívnejších parfumérov, ktorí sú momentálne na scéne. Produkujú kreatívne iskry a úlomky snov, ktoré Laboratorio Olfativo premieňa na jemné vône - niche parfumy.

 

Dôvod, prečo vzniká nový parfum, nie je nikdy nutnosť trhu, ale potreba vyrozprávať príbeh.

 

Noty, akordy a alkohol sa spájajú s víziami, úvahami o ceste, vnemami prežitými na zlomok sekundy a roztrieštenými vášňami, ktoré tvoria hlavné zložky vôní Laboratorio Olfattivo.