V piatok, 19.4., bude predajňa otvorená do 17:00. Ďakujeme za pochopenie

Miss_U Edp 2ml

Laboratorio 

Dostupnosť Skladom (4 ks)
€3
Miss_U Edp 2ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál
Miss_U je túžba nosiť zmes zmyselnosti a rozmaznávania. Je to spomienka, ktorá generuje túžbu cítiť sa zahalená do jantáru a zvieracej zmyselnosti a pohladená vanilkou a teplým drevom, znova a znova. A ak je pravda, že krása je v tom, čo bolo zažité, je rovnako pravda, že túžba po tom, čo bolo, žije aj za týmto jediným okamihom, aby bola táto emócia večná. Zachytená emócia neprítomnosti v tajomnom parfume s jedinečným charakterom, ako nepolapiteľné a nerozlúštiteľné zviera.

 

Hlava: Bergamot, žltá mandarínka

Srdce: Škorica, sečuánske korenie, ambroxan, agarové drevo

Základ: Pačuli, vanilka, guajakové drevo

 
 
 

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: