LILY BEACH EDP 100ml

Jacques Zolty - ORIGINAL COLLECTION

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€115
LILY BEACH EDP 100ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Parfum Lily Beach od JACQUESA ZOLTYHO je v prvom rade stelesnením jemnej a citlivej, duchovnej a žiarivej ženy, ktorá na všetkých okolo vyžaruje neodolateľnú silu zvádzania.

V bežnom jazyku parfumov sa to prekladá do kryštalického kvetinového akordu, ktorý postupne objímajú jemné a zmyselné akordy. Kvetinové a zelené tóny listov brečtanu, klinčekov a sviežeho korenistého kardamónu otvárajú vôňu a dláždia cestu hlavnej ľalii v srdci. Vzácny céder z Libanonu a jemné pižmo harmonicky dopĺňajú vôňu. Lily Beach je jemná a ženská .

 

Hlava:  Listy brečtanu, karafiát, kardamón

Srdce:  Ľalia

Základ: Libanonsky céder, machy

 
 
 
 
LILY BEACH EDP 100ml

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske
Druh vône: Kvetinová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: