LATTE MIMOSA ExtDP 50ml

New Notes - Contemporary Blend Collection

Dostupnosť Skladom (3 ks)
€160
LATTE MIMOSA ExtDP 50ml
lattemimosa50ml
Novinka Tip
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Extrait de Parfum LATTE MIMOSA od NEW NOTES je nádherná óda na krásu, ktorá kvitne a mizne s ročnými obdobiami.

Zažite nežné objatie Latte Mimosa, očarujúcej vône, ktorá odhaľuje pastoračnú symfóniu, kde sa pokojná príroda stretáva s jemnou sofistikovanosťou. V jeho srdci leží jemná esencia mimózy, kvetu známeho pre svoju éterickú krásu a sladkú, púdrovú mágiu. Tóny mimózy tkajú koberec kvetinovej elegancie pripomínajúci slnečnú lúku v plnom kvete.

Ako sa parfum rozvinie, vytvorí sa krémová nuansa, ktorá pripomína príjemnú vôňu teplého mlieka. Akord latte dodáva jemnú bohatosť a vytvára svieži podtón, ktorý jemne pohladí zmysly. Predstavte si pokojné ráno, kde sa rosou pokryté kvety miešajú so zamatovou hebkosťou čerstvého mlieka a zachytávajú okamih čistého pokoja.

Vrchné tóny žiarivého bergamotu začínajú náznakom slnečného svitu a prebúdzajú zmysly. Pozýva vás do sviežej záhrady, kde mimóza kvitne v celej svojej zlatej sláve. Srdce vône sa odvíja od jemného púdrového kosatca, zatiaľ čo jemné lístky mimózy tancujú s nádychom jazmínu a ylang-ylang a vytvárajú podmanivý buket. Základné tóny teplého santalového dreva, jemného pižma a vanilky poskytujú upokojujúci a trvalý tón a ponoria vás do jemnej elegancie nádhernej vône mimózy.

 Jemné kvety mimózy sú láskyplne objaté krémovými nuansami latte a vytvárajú zamatovú symfóniu, ktorá sa rozvinie na vašej pokožke.

Formulácia extrait de Parfum zvyšuje dynamiku, perzistenciu a vibrácie zmesí na vašej pokožke. Vytvorte pulzujúcu a interaktívnu alchýmiu, ktorá vás rozžiari nespočetným množstvom obklopujúcich vonných nuancií, kde jedinečnosť vašej pokožky je poslednou potrebnou zložkou.

 

Hlava: Bergamot, mimóza
Srdce: Jazmín , kosatec, ylang ylang 
Základ: Vanilka , santalové drevo , pižmo
 
 
 
 
 

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Unisex
Druh vône: Kvetinová, Pudrová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
NewNotes

Kolekcia vzácneho extrait de parfum, intenzívna a perzistentná, s nekonečnou silou.

Ekologicky udržateľné a gender fluidné zmesi, dynamické a multisenzorické, ktoré sa vyvíjajú a vibrujú na pokožke, aby zvádzali po dlhú dobu. Ako malé proustovské madeleiny vzbudzujú hlboké emócie a zachytávajú neprebádané horizonty rozkoše.

New Notes je zmyslová cesta, ktorá spája prírodu a umenie, etiku a estetiku. Nový, súčasný, odvážny a uvedomelý parfém. Vôňa súčasnosti.

NewNotes
NewNotes

CONTEMPORARY BLEND COLLECTION

Z nezvyčajného spojenia medzi najcharakteristickejšími esenciami parfumérie, spracovanými a zmiešanými s odlišnými dotykmi, eklektickými tónmi, nádherne kontrastnými akordmi, sa rodia nové čuchové smery. Súčasné a multisenzorické zmesi, ktoré rozširujú obzory nad rámec potešenia.

KOLEKCIA HOLOGRAMU

Ako oleogram, ktorý vtláča trojrozmerné videnie do dvojrozmerného obrazu, každá vôňa Hologram hľadá nové čuchové hĺbky počnúc super uložením luxusných surovín. Prekrývanie rôznych tónov tej istej noty, ako most hodnoty pre všetky ostatné, vytvára kaleidoskopické a nekonvenčné extrakty.

NewNotes

Posledná ingediencia: Tvoja koža

Dozveď sa viac.