Just Before EDP 75ml

THOO - THOO COLLECTION

Dostupnosť Skladom (2 ks)
€220 –18 % €180
Just Before EDP 75ml
THE HOUSE OF OUD Just Before Edp 75ml
Akcia
–18 %
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Parfum Just Before od THOO ohlasuje svoj príchod sviežosťou bergamotu, v súlade so šťavnatou výraznosťou citrónu a štipľavým charakterom šafranu. Takto sa sústreďujú nápady, začiatok očakávania. So zmyselným, objímajúcim srdcom sa myšlienka premieňa na činy: Myrha teraz začína svoj tanec s Ylang-Ylang na pozadí posvätného dreva, esencie používanej inkskými šamanmi pri svojich náboženských rituáloch. Základ, srdcervúci a nevyčísliteľnej hĺbky, má sladkosť vanilky a vášeň santalového dreva, čo pripomína, že skutočné potešenie z očakávania je nakoniec v očakávaní.

 

Hlava: Bergamot, citrón, šafran

Srdce: Palo Santo, Ylang-Ylang, myrha

Základ: Vanilka, benzoín, ambra, santalové drevo

 
 
 
 
Just Before Edp 75ml

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: