JOUR 21 EDP 10ml

MAJOURI Paris 

Dostupnosť Skladom (2 ks)
€35
JOUR 21 EDP 10ml
MJ JOUR 21
Novinka
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Vrchol letného slnovratu je tichý, no hlboko precítený zážitok. Znamená koniec predlžujúcich sa dní a začiatok letných pocitov. Parfum JOUR 21 ktorú vytvoril parfumér Wessel-Jan Kos, zachytáva prechodný priestor tejto špeciálnej sezóny.

Úvod JOUR 21 je sladko slnečný pomaranč. Rozvíja sa s kvetmi jazmínových kvetov, zatiaľ čo mach, korenie a drevá nechávajú zemitosť. Prostredníctvom čuchového vyjadrenia JOUR 21 ide k podstate zemského stretnutia so svetlom.

 

Hlava: Pomaranč
Srdce: Jazmín, šafran, mach
Základ: Vanilka, drevitá ambra
 
 
 
 
 

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Unisex
Druh vône: Drevitá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

 

 

 

 

 

                               "MAJOURI verí, že život je postavený na stretnutiach s ľuďmi, miestami a všetkými vášňami. "

Značka MAJOURI bola vytvorená vo Francúzku . Identita MAJOURI formuje vytváranie zážitkových vôní s veľkorysým a autentickým charakterom. Každý parfum je odborne namiešaný v domove francúzskej parfumérie, Grasse. Je zložený zo vzácnych a prírodných ingrediencií z celého sveta.