V piatok, 19.4., bude predajňa otvorená do 17:00. Ďakujeme za pochopenie

Esverda EDP 100ml

Laboratorio Olfattivo

Dostupnosť Skladom (3 ks)
€103
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Esvedra, parfum, v ktorom konfliktné aspekty kohabitujú a prekvapivo sa rozplývajú. V Esvedre sú priťahovaní opační a milovali sa, keď úrodná zeleň prírody rastie a žije na zemi porazená vetrom a spálená slnkom. Na rozdiel od toho, že Esvedra nachádza svoju rovnováhu. Pierre Guillaume vytvoril Vetyvera, ktorý sa napriek svojmu suchému a prenikavému odtlačku, takmer vyprahnutému, harmonicky roztaví na poznámku Musk poudré, mäkkú a neslušnú. Nepravidelný Vetyver, "fraktál" – ako to definuje Pierre Guillaume – že je vyjadrený tónmi magnetickej zelene, prebúdza zmyselnosť a trblietavú oblohu Petit Grain Lemon a listov koriandra. Parfum "rozchodu", ktorý odmieta trojnásobný vrchol – srdce – základ, pričom si vyberá novú olfaktívnu schému, v ktorej sa všetky zložky spoja v strede kompozície.‎

 

HlavaNévénolide

SrdceVetyver, Pižmá, Petit Grain, Citrón‎

ZákladListy koriandra‎

 
 
 
 
Esverda 100ml

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske
Druh vône: Aromatická

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

NEED-U3

"Bohovia vytvárajú vône, muži vyrábajú parfumy"

Jean Giono - francúzky spisovateľ

 

Príbeh Laboratorio Olfattivo je príbehom projektu, ktorý sa zrodil v roku 2009 z lásky Daniely Caon a Roberta Draga k niche parfumom. Kolekcia zložená z 23 Eau de Parfum, z parfumov Nerotic, Vanhera, Sacreste a Nerosa, patriace do kolekcie Laboratorio in Nero a Masters' Collection, ktorú vytvorili parfuméri Jean-Claude Ellena a Lucien Ferrero.

Projekt založený na čistej kreativite, kde Roberto Drago, kreatívny riaditeľ značky, spája snahy tých najexkluzívnejších parfumérov, ktorí sú momentálne na scéne. Produkujú kreatívne iskry a úlomky snov, ktoré Laboratorio Olfativo premieňa na jemné vône - niche parfumy.

 

Dôvod, prečo vzniká nový parfum, nie je nikdy nutnosť trhu, ale potreba vyrozprávať príbeh.

 

Noty, akordy a alkohol sa spájajú s víziami, úvahami o ceste, vnemami prežitými na zlomok sekundy a roztrieštenými vášňami, ktoré tvoria hlavné zložky vôní Laboratorio Olfattivo.