ELECTRO LIMONADE EDP 100ml

 L'orchestre Parfum

Dostupnosť Skladom (3 ks)
€150
ELECTRO LIMONADE EDP 100ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál
 

 Dokonalá zmes, v ktorej tancujú čerstvé esencie citrónov, klementínok a talianskeho bergamotu spolu s mätovým „canaille“ a kokteilovými bublinkami.

Rebarbora a pomarančový kvet nás zavedú do noci, kde sa rytmus vznáša nad jantárom, kadidlom a vetiverom z Haiti.

Šumivá, iskrivá a aromatická elektronická vôňa, ktorá vás bude sprevádzať až do skorých ranných hodín.

 

Zloženie: Citrón, bergamot, klementínka, mäta, rebarbora, pomarančový kvet

 
 
 

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Parfumy
Druh vône: Citrusová, Aromatická

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo Orchestre Parfum

Zosilnenie emócií

Alchýmia medzi vôňou a hudbou má silu umocniť emócie. Pred viac ako 10 rokmi sa táto intuitívna myšlienka stala presvedčením. Prvýkrát bola na pódiu interpretovaná hudobná kompozícia súčasne s parfumom inšpirovaným touto melódiou. Reakcie a nadšenie, ktoré táto živá skúsenosť vyvolala, boli jedinečné. Odvtedy L’ORCHESTRE PARFUM nikdy neprestali skúmať prepojenia, ktoré spájajú tieto dva umelecké svety, zdieľajúce rovnakú existenciu, riadia sa rovnakými zákonmi: hudba, podobne ako parfum sa rodí z ruky umelca, žije vo vzduchu pominuteľnej cesty a potom zmizne, vytvára emócie vo svojej siláži a oživuje spomienky.

 

Obohatené vône

L’ORCHESTRE PARFUM sa vydali hľadať „vôňu hudby“ s najväčšími remeselníkmi a lutnistami (výrobcovia strunových nástrojov) z celého sveta. Esencie gitarového dreva, trombónovej mosadze, kože inštrumentu kora... Veľkí parfuméri spojili tieto vône s najkrajšími parfumovými materiálmi a virtuózi z celého sveta skladali melódiu v úplnej slobode. Výsledok ? Nový zážitok z parfumu, jedinečný a nezabudnuteľný.

 

Skladby so záväzkom

Všetky hudobné vône L’ORCHESTRE PARFUM sú zodpovedne vytvorené a vyrobené vo Francúzsku, 100% vegánske a z prírodného alkoholu z francúzskej repy. L’ORCHESTRE PARFUM veria, že učenie sa hudby mení život. Preto sa zapojili do veľkého hudobno-výchovného programu Démos (La Philarmonie Paris). Cieľ ? Poskytnú čo najväčšiemu počtu detí prístup k štúdiu a cvičeniu hudby.

 

Poďte sa spolu s nami započúvať do vône týchto umeleckých diel.