Di-Vino 200ml

LABORATORIO OLFATTIVO

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
€49
Di-Vino 200ml
Divino
Novinka
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

„Víno dodáva úsmev priateľstvu a iskru láske“ (Edmondo de Amicis)...
Laboratorio Olfativo dodáva osobnosť miestu, kde je naša intimita najlepšie zaručená: domovu. Šumivé tóny grapefruitu a tajomnej čiernej ríbezle prebúdzajú zmysly a ponúkajú nám kaleidoskop emócií, zatiaľ čo zamatové, ovocné srdce odhaľuje skutočnú identitu tejto vône prostredníctvom hroznového akordu. Di-Vino dohoda. Ako v dokonale vyváženom víne, vrchné a srdcové tóny tejto vône sa úplne spájajú s upokojujúcim vanilkovo-drevitým základom.

Jednoduchosť a kvalita spojená v difuzéri, ktorý obohatí atmosféru vášho domova svojou povzbudzujúcou vôňou na dva až tri mesiace.

 

Druh vône : kvetinová, bylinná

Typ difuzéra: tyčinkový

 

Hlava: Grapefruitová kôra, čierne ríbezle
 
Srdce:  Vineyard broskyňa, červené ovocie, jahoda, malina, pomarančový kvet
 
Základ: Vanilka, sladké gurmánske tóny, údené drevo
 
 
 
Ako používať:
Vložte kapilárne tyčinky do fľaštičky. Parfumovaný roztok sa absorbuje a bude uvoľňovať vôňu do atmosféry nepretržite počas požadovanej doby. Aby ste si čo najdlhšie vychutnali osviežujúcu vôňu Alta Marea, odporúčame vám aspoň raz týždenne otočiť kapilárne tyčinky. Pokiaľ sa náplň difuzéra stretne s kožou, okamžite ju umyte veľkým množstvom vody a mydla. Pri zasiahnutí očí niekoľko minút vyplachujte vodou. Postupujte podľa priloženého návodu.
 
 

Laboratorio Olfattivo difuzéry

Interiérové vône Laboratorio Olfattivo sú kolekciou difuzérov zrodených z vášne pre svet parfumérie, z túžby vytvoriť rafinovanú atmosféru a pokračovať v práci začatej s eaux de parfum.

Pre túto kolekciu difuzérov Laboratorio Olfattivo zvolilo štruktúrované, no jedinečné vône a témy, ktoré sú prezentované vo „farmaceutických“ fľašiach. Nádych elegancie prepožičiava čierny saténový pás okolo hrdla flakónu a čierne kapiláry.

Jednoduchá, no rafinovaná kolekcia dodá vášmu domovu nádych elegantnej elegancie a prevonia vaše izby na celé mesiace.
Jednoduchosť a kvalita sa spojili.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

NEED-U3

"Bohovia vytvárajú vône, muži vyrábajú parfumy"

Jean Giono - francúzky spisovateľ

 

Príbeh Laboratorio Olfattivo je príbehom projektu, ktorý sa zrodil v roku 2009 z lásky Daniely Caon a Roberta Draga k niche parfumom. Kolekcia zložená z 23 Eau de Parfum, z parfumov Nerotic, Vanhera, Sacreste a Nerosa, patriace do kolekcie Laboratorio in Nero a Masters' Collection, ktorú vytvorili parfuméri Jean-Claude Ellena a Lucien Ferrero.

Projekt založený na čistej kreativite, kde Roberto Drago, kreatívny riaditeľ značky, spája snahy tých najexkluzívnejších parfumérov, ktorí sú momentálne na scéne. Produkujú kreatívne iskry a úlomky snov, ktoré Laboratorio Olfativo premieňa na jemné vône - niche parfumy.

 

Dôvod, prečo vzniká nový parfum, nie je nikdy nutnosť trhu, ale potreba vyrozprávať príbeh.

 

Noty, akordy a alkohol sa spájajú s víziami, úvahami o ceste, vnemami prežitými na zlomok sekundy a roztrieštenými vášňami, ktoré tvoria hlavné zložky vôní Laboratorio Olfattivo.