V piatok, 19.4., bude predajňa otvorená do 17:00. Ďakujeme za pochopenie

Che Fico! 200ml

LABORATORIO OLFATTIVO

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€49
Che Fico! 200ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Čo je viac stredomorské ako figovník? Zelená a uvoľňujúca sviežosť jeho veľkorysých listov, pikantná sladkosť jeho plodov, farebné a mliečne drevo jeho elegantnej šedej kôry...

En plein air akcent daný rastlinnými a sviežimi dotykmi nás vedie k ovocnému srdcu a potom sa usadí v gurmánskych a drevitých tónoch. Tie nás prenesú do sna o hojnosti a plodnosti.

Mliečna sladkosť plodu figy, jej sivá kôra a zelený akord jej listov. Nezabudnuteľná vôňa.

 

Druh vône : ovocná

Typ difuzéra: tyčinkový

 

Hlava: Zelený akord figových listov, galbanum, vavrínový esenciálny olej
 
Srdce:  Esenciálny olej Petit Grain, čierne ríbezle, akord figového ovocia, stonka
 
Základ: Absolútne labdanum, akord maliny a sušených fíg, akord figovej kôry, esenciálny olej z virgínskeho cédra
 
 
 
Ako používať:
Vložte kapilárne tyčinky do fľaštičky. Parfumovaný roztok sa absorbuje a bude uvoľňovať vôňu do atmosféry nepretržite počas požadovanej doby. Aby ste si čo najdlhšie vychutnali vôňu Che Fico! , odporúčame vám aspoň raz týždenne otočiť kapilárne tyčinky. Pokiaľ sa náplň difuzéra stretne s kožou, okamžite ju umyte veľkým množstvom vody a mydla. Pri zasiahnutí očí niekoľko minút vyplachujte vodou. Postupujte podľa priloženého návodu.
 
 

Laboratorio Olfattivo difuzéry

Interiérové vône Laboratorio Olfattivo sú kolekciou difuzérov zrodených z vášne pre svet parfumérie, z túžby vytvoriť rafinovanú atmosféru a pokračovať v práci začatej s eaux de parfum.

Pre túto kolekciu difuzérov Laboratorio Olfattivo zvolilo štruktúrované, no jedinečné vône a témy, ktoré sú prezentované vo „farmaceutických“ fľašiach. Nádych elegancie prepožičiava čierny saténový pás okolo hrdla flakónu a čierne kapiláry.

Jednoduchá, no rafinovaná kolekcia dodá vášmu domovu nádych elegantnej elegancie a prevonia vaše izby na celé mesiace.
Jednoduchosť a kvalita sa spojili.

Dodatočné parametre

Kategória: Interiérové vône
Druh vône: Ovocná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

NEED-U3

"Bohovia vytvárajú vône, muži vyrábajú parfumy"

Jean Giono - francúzky spisovateľ

 

Príbeh Laboratorio Olfattivo je príbehom projektu, ktorý sa zrodil v roku 2009 z lásky Daniely Caon a Roberta Draga k niche parfumom. Kolekcia zložená z 23 Eau de Parfum, z parfumov Nerotic, Vanhera, Sacreste a Nerosa, patriace do kolekcie Laboratorio in Nero a Masters' Collection, ktorú vytvorili parfuméri Jean-Claude Ellena a Lucien Ferrero.

Projekt založený na čistej kreativite, kde Roberto Drago, kreatívny riaditeľ značky, spája snahy tých najexkluzívnejších parfumérov, ktorí sú momentálne na scéne. Produkujú kreatívne iskry a úlomky snov, ktoré Laboratorio Olfativo premieňa na jemné vône - niche parfumy.

 

Dôvod, prečo vzniká nový parfum, nie je nikdy nutnosť trhu, ale potreba vyrozprávať príbeh.

 

Noty, akordy a alkohol sa spájajú s víziami, úvahami o ceste, vnemami prežitými na zlomok sekundy a roztrieštenými vášňami, ktoré tvoria hlavné zložky vôní Laboratorio Olfattivo.