CARAMELO VANILLA ExtDP 2ml (odstrek 2ml)

New Notes -Hologram

Dostupnosť Skladom (1 ks)
€4
CARAMELO VANILLA ExtDP 2ml (odstrek 2ml)
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Extrait de Parfum CARAMELO VANILLA od NEW NOTES pôsobí na všetky zmysly .Vanilka a karamel vytvárajú novú nôtu, ktorá ovplyvňuje čuch a chuť a zároveň svojimi gurmánskymi tónmi vyvoláva spomienky na dávno zabudnuté detstvo. Jemný parfum vytvorený s neočakávanou trvácnosťou a projekciou. Hlavnými tónmi sú vanilka a karamel, no okrem nich aj hlboké zložky ako fazuľa Tonka, pižmo a špeciálny latinskoamerický dezert Dulce de Leche. 

Zahreje dušu a náročné kritéria GURMÁNA.

Formulácia extrait de Parfum zvyšuje dynamiku, perzistenciu a vibrácie zmesí na vašej pokožke. Vytvorte pulzujúcu a interaktívnu alchýmiu, ktorá vás rozžiari nespočetným množstvom obklopujúcich vonných nuancií, kde jedinečnosť vašej pokožky je poslednou potrebnou zložkou.

 

Hlava: Kvet vanilky, karamel
Srdce: Biele kvety , Frangipani, DULCE DE LECHE
Základ: Vanilkové bobule, Fazuľa Tonka ABS, Pižmo
 
 
 
 
 
 

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: