BONBONS A LA VIOLETTE ExtDP 2ml (odstrek 2ml)

New Notes - Contemporary Blend Collection

Dostupnosť Skladom (3 ks)
€4
BONBONS A LA VIOLETTE ExtDP 2ml (odstrek 2ml)
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál
Extrait de Parfum BONBONS A LA VIOLETTE  od NEW NOTES je vôňa, ktorá vás zavedie do bezstarostného sveta sladkých pôžitkov. Kombinácia cukrových fialiek, ovocných akcentov a krémovej sladkosti evokuje radosť z vychutnania si obľúbených cukríkov s príchuťou fialiek.
Vôňa sa otvára sviežimi, energizujúcimi tónmi bergamotu a pomaranča, ktoré naladia zmysly na radostnú náladu. Tieto šťavnaté a citrusové tóny vytvárajú dokonalý úvod do srdca kompozície.
V srdci vône dominuje fialka a jazmín, ktoré jej dodávajú kvetinovú eleganciu a hĺbku. Fialka, známa svojou jemnou a jemnou sladkosťou, sa harmonicky spája s jazmínom a vytvára kompozíciu plnú pôvabu a šarmu.
Základné tóny vanilky, machové akcenty, cédrové drevo a ambra dodávajú vôni trvácnosť a teplo. Vanilka prináša krémovú sladkosť, ktorá sa dokonale spája s machovými a drevitými tónmi a vytvára zmyselný a obklopujúci záver.
 
Bonbons a la Violette je parfum, ktorý vás zavedie do magického sveta sladkých spomienok a radostných chvíľ, vďaka ktorým bude každý okamih jedinečný a očarujúci.
 

Formulácia extrait de Parfum zvyšuje dynamiku, perzistenciu a vibrácie zmesí na vašej pokožke. Vytvorte pulzujúcu a interaktívnu alchýmiu, ktorá vás rozžiari nespočetným množstvom obklopujúcich vonných nuancií, kde jedinečnosť vašej pokožky je poslednou potrebnou zložkou.

 

Hlava: Bergamot, pomaranč
Srdce: Fialka , jazmín
Základ: Vanilka, mach, cédrové drevo, ambra
 
 
 
 
 
 

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: