ALMAFOLIA EDP 100ml

Giardini di Toscana

Dostupnosť Skladom (4 ks)
€145
ALMAFOLIA EDP 100ml
almafolia
Novinka
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál
Parfum ALMAFOLIA od Giardini di Toscana je inšpirovaný krásou tuberózy . Má sladký, ovocný a tropický nádych, bohaté kvetinové srdce a krémovo drevitú, jantárovú stopu.
 
Intimita zmyslov v syntéze čuchového odtlačku okamžite tak intenzívne uspokojuje, že v nasledujúcich momentoch dokáže paradoxne upokojiť každý ďalší impulz.
Dokonalé vyjadrenie aróm tuberózy.
 

"Vôňa 'Almafolia' je inšpirovaná tuberózou a je spojená s veľmi špecifickou identitou.

Názov sa skladá z dvoch slov: ALMA a FOLIA

Evokujúce spojenie týchto dvoch slov naznačuje inšpiráciu prírodou, ktorá tam je. Vyživuje a oživuje nás vo vedomom spoločenstve medzi duchom a hmotou, medzi nebom a zemou.“

 
Parfumér:
Silvia Martinelli
 
Hlava: Tuberóza, sladký pomaranč, broskyňa
Srdce: Tuberóza, jazmín, biela ruža, ylang ylang, kokos, ružové drevo
Základ: Biele pižmo, ambra, vanilka, benzoín
 
 
 
 
 

Čo je to niche parfum?

 

Parfumy s označením niche sa od bežných vôní odlišujú nekonvenčnými kombináciami, dizajnom flakónu, metódou výroby a, samozrejme, cenou. Ich výroba odmieta všetku masovosť. V niche parfumoch sú  používané tie najluxusnejšie ingrediencie. Napríklad damašská ruža, v noci zbierané lístky jazmínu alebo strieborné kadidlo. Výroba niekedy trvá aj desaťročie keďže výrobcovia, ktorí sú najmä malí podnikatelia si dávajú veľmi záležať na miešaní toho najlepšieho. 

 

 

Neviete si vybrať?

Radi vám poradíme cez chat na našej stránke, sociálne siete alebo telefonicky na čísle 0907 60 60 63 v čase od 11:00-18:00. Navedieme Vás na tu správnu vôňu. Tešíme sa na Vás. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Dámske
Druh vône: Kvetinová

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Výtvory talianského parfumérskeho domuGiardini di Toscana vždy vychádzajú z emócií, spomienok, štýlov, ktoré vznikajú z čistej vášne, a nie sú zámerne koncipované len na marketingové účely. 

Tieto vône pútajú pozornosť nie svojou vtieravosťou alebo intenzitou, ale vďaka svojej estetickej kvalite a originalite, preto sú vhodné pre silné osobnosti, ktoré sa nesnažia len prispôsobiť aktuálnym trendom.

 

Zatiaľ čo konvenčná parfuméria má tendenciu vnucovať rovnakú vôňu čo najväčšiemu počtu rôznych vekových skupín a štýlov, v záujme dosiahnutia cieľov obratu sa niche usiluje o ponuku odlišnej a jedinečnej vône pre každú individuálnu osobnosť. Empatia medzi parfumom a spotrebiteľom je absolútne prvoradá a pomoc pri hľadaní správnej kombinácie je skutočnou pridanou hodnotou, ktorá zaručuje dlhodobú lojalitu zákazníkov.