V piatok, 19.4., bude predajňa otvorená do 17:00. Ďakujeme za pochopenie

Sprchová pena pre deti a bábätká

Waphyto

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€34
Sprchová pena pre deti a bábätká
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Chráni prirodzené bariérové funkcie pokožky pri umývaní celého tela, ľahko použiteľná umývacia pena.

Mimoriadne jemná pena na umývanie detí od hlavy po päty jediným stlačením fľaše. Obsahuje hydratačné zložky na podporu prirodzenej bariérovej funkcie detskej pokožky. Pridaním palmového oleja do zloženia môžete chrániť potrebný kožný maz jemným umývaním. Ľahko použiteľné balenie, navrhnuté tak, aby sa dalo používať len jednou rukou.

Detská starostlivosť Waphyto bola inšpirovaná silnými účinkami chryzantémy a nechtíka japonského, ktoré pomáhajú citlivej detskej pokožke. Chryzantéma je plná vitality a už dlho sa označuje ako "elixír dlhovekosti", zatiaľ čo jej upokojujúca vôňa pomáha pri pokojnom spánku.

Súčasťou sú hravé nálepky na ozdobenie fľaštičky.

 

Návod na použitie

Vezmite do ruky primerané množstvo, napenite a jemne umyte penou.

Dôkladne opláchnite vlažnou vodou.

Tento produkt

Je viac ako 75 % prírodného pôvodu z rastlín
Používa 100% prírodné rastlinné esenciálne oleje
Neobsahuje syntetické farbivá
Neobsahuje syntetické vonné látky
Neobsahuje povrchovo aktívne látky na báze ropy
Neobsahuje fenoxyetanol
Neobsahuje parabény
Neobsahuje etanol
Je vegánsky

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Objem: 150ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Waphyto

Vedecké poznatky

Waphyto je síce značka zameraná na krásu, ale jej korene sú vo vedeckých poznatkoch. Vychádza z francúzskej fytoterapie a používa výnimočné suroviny z Japonska, pričom spojili tradičnú bylinkársku techniku s vedecky overenými fytoterapeutickými postupmi, aby vytvorili jedinečné holistické produkty. Výsledkom sú vysokokvalitné produkty, ktoré podporujú kvalitné zdravie a krásu.

Celoživotný výskum zakladateľky Atsuko priviedol nielen k vytvoreniu značky Waphyto, ale aj k oceňovaným vedeckým úspechom. Jej štúdium úpravy génov, vlastností rastlín a funkčných zložiek ju priviedlo k objavu obranného rastlinného sekrétu nazývaného biofitoalexín, ktorý rastliny používajú na svoju ochranu.

Suroviny

Atsuko študuje nielen rastliny, ale aj geológiu - najmä vlastnosti pôdy, v ktorej rastliny rastú. Verí, že štúdium pôdy a životného prostredia prináša kvalitnejšie rastliny a kvalitnejšie ingrediencie. Japonská pôda, ktorá vznikla tisícročiami sopečných výbuchov a geologických interakcií s horúcimi prameňmi bohatými na minerály, je mimoriadne bohatá na živiny. Keďže Atsuko chápe zvláštnu geografiu Aiči a východnej Mikawy na centrálnej tektonickej línii, rozhodla sa založiť svoju firmu v oblasti s dokonalými podmienkami na produkciu jedných z najlepších ingrediencií na svete.

Biometodológia rastlín
Biometodológia rastlín spája ľudí a prírodu. Zakladateľka spoločnosti Waphyto Atsuko Morita zasvätila celý život štúdiu vied o rastlinách. Vďaka svojim oceňovaným objavom sa stala poprednou autoritou v oblasti biometodickej fytoterapie - kombinácie francúzskej fytoterapie a tradičného japonského bylinkárstva. Morita využíva moderné biotechnológie a genetické inžinierstvo na získavanie účinných rastlinných zložiek pre svoje inovatívne, cielené produkty.