V piatok, 19.4., bude predajňa otvorená do 17:00. Ďakujeme za pochopenie

SOLE Edp 2ml (odstrek 2ml)

Moresque - Gold Collection

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€3
SOLE Edp 2ml (odstrek 2ml)
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Parfum Sole od MORESQUE je energická a diskrétne charizmatická vôňa. Pôvabné tóny parfumu pohladia našu pokožku ako tisíc jemných slnečných lúčov. Kvetinová Sole je plná vôní, ktoré oslavujú leto, teplo zeme a neustálu obnovu kvetov. Táto vôňa plná ovocia vás naozaj očarí na prvé ovoňanie. Cítite v nej jablko, broskyňu, citrón a čierne ríbezle. Kokos, tuberóza a ylang-ylang ukazujú kvetinovú, no zároveň jemnú stránku parfumu. Teplo zeme je v parfume symbolizované teplom pačuli a ambry.

 

 Gold Collection 


Najcennejšia a najžiadanejšia surovina tvorí dušu troch majstrovských diel a umeleckých kompozícií. Zlato je považované za stelesnenie krásy a vzácnosti . Vyvoláva emócie ako úžas, radosť a zvádzanie.

Flakóny z Gold Collection sú umeleckými klenotmi ktoré vyrobili renomovaní toskánski dekoratéri. Tí si svoje tajomstvá odovzdávajú z generácie na generáciu, vďaka čomu je každá fľaša jedinečným a nenapodobiteľným dielom. Každý flakón je jedinečný a je klenotom dokonalého talianskeho remeselného spracovania, majstrovstvom rezu a čistotou zlata nanášaného štetcom.

 

Hlava: Jablko, čierne ríbezle, broskyňa, citrón, ružové korenie

Srdce: Kokos, Ylang-Ylang, tuberóza

Základ: Pižmo, pačuli, ambra

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: