ZMENA OTVÁRACEJ DOBY. V nasledujúcom týždni sme na výstave niche parfumov v Miláne! Ut-Št máme zatvorené, v piatok vás obslúžime od 13 hod. Internetové objednávky z týchto dní budú vybavené v piatok. Ďakujeme

Scarlet Rouge 2 ml

Moresque - Secret Collection

Skladom (>5 ks)
Kód: V094
Značka: Vzorka
€3
Kategória: Vzorky
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Parfum Scarlet Rouge od MORESQUE je rafinovaná a zmyselná vôňa inšpirovaná Ďalekým východom s jeho večnými, veľkolepými a šarlátovými obrazmi. Scarlet Rouge nás prenesie do tajnej a žiarivej chromatickej atmosféry cisárskych palácov, kde dominuje červená a zlatá. Cez poéziu starobylých záhrad, kde jemný čerešňový kvet napĺňa vzduch očarením. Evokuje krásu porcelánovej pokožky, hodvábnych vlasov a šarlátových pier. Je to vôňa, ktorá pohladí zmysly, mieša ľahké a zamatové závery s intenzívnymi a hypnotickými akordmi. Sofistikovaná interpretácia, medzi bohatstvom a mystikou, éterickej harmónie, ktorá je zapálená červenou farbou.

 

The Secret Collection

Táto kolekcia predstavuje predchodcu existujúcich výtvorov značky Moresque a je základom histórie značky.  Teraz, keď je Moresque medzinárodne známa, nastal čas odhaliť jej pôvod. Majstrovské diela kolekcie zobrazujú prvé slová maurského jazyka a ich úspešné ingrediencie. Secret Collection vzdáva hold histórii Moresque.

 

Hlava: Bergamot, sušené ovocie, sladké mandle, kokosové mlieko

Srdce: Čerešňový kvet, ruža Taif, jazmín, biele kvety

Základ: Teplé korenie, fazuľa tonka, vanilka, vzácne drevá, ambra, muškát

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Muschio Perfumery nájdete na GLAMI.sk