RAMS Edp 2 ml

Blend Oud - CLASSIC COLLECTION

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€3
RAMS Edp 2 ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál
Parfum Rams od BLEND OUD kvetinová vôňa inšpirovaná šarmom ženy, ktorá vie, ako na seba upozorniť v dave sebavedomím a hrdým pohľadom.

Rams je kvetinová vôňa s noblesnou osobnosťou, ktorá stelesňuje čistú eleganciu. Trio jazmínu sambac, cattleya a rosa centifolia („stolistá ruža“) tancuje na trblietavom základe pačuli. Rams sa najprv predstaví tónmi čaju a bergamotu, ktoré sa rozvinú ako závan čerstvého vzduchu. Jazmín, orchidea, frézia a ružové kvety znejú ako hymnus na ľahkosť, zatiaľ čo drevitý a suchý základ dodáva charakter a silu.

 Rams je inšpirovaný stretnutím so ženou na trhu s korením, ktorá mala neporovnateľnú ženskosť. Neopísateľne prirodzenú a zároveň neodolateľne príťažlivú.

 

Classic Collection

Vône z Classic Collection stelesňujú spiritualitu a pôvod potrebný na vytvorenie vône. Blend Oud otvára zážitok, ktorý bol doteraz vyhradený výhradne pre arabský svet. Cieľom je cítiť a pochopiť pravú dušu parfumu prostredníctvom tisícich odtieňov. Tu zažívame spiritualitu oudu a tak získavame ten najväčší luxus.

Vysoký a štíhly tvar fľaše v kolekcii Classic bol inšpirovaný ušľachtilým a vysokým stromom agarového dreva, reliéf fľaše pripomína ochrannú kôru.

 

 

Hlava: Čaj, Bergamot

Srdce: Jazmín Sambac, Cattleya orchidea, frézia, Rúža Centifolia

Základ: Pižmo, pačuli

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: