Pleťová voda na pokožku hlavy

Waphyto

Dostupnosť Skladom (3 ks)
€55
Pleťová voda na pokožku hlavy
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Zvlhčuje, hydratuje a hojí.

Pleťová voda na pokožku hlavy od spoločnosti Waphyto je dokonalým riešením problémov s matnými, suchými, starnúcimi, rednúcimi alebo šedivejúcimi vlasmi, ako aj na udržanie zdravej pokožky hlavy. Toto špeciálne zloženie, vytvorené podobne ako prípravok na starostlivosť o pokožku, pôsobí na hydratáciu pokožky hlavy a podporuje zdravšie a živšie vlasy. Okrem patentovaných rastlinných látok Waphyto bohatých na výživné látky obsahuje táto telová voda na pokožku hlavy pokožku upravujúcu kyselinu 2K glycyrrhizovú, natto gumu, hinokitiol a hydrolyzovaný výťažok z kvasníc.

Návod na použitie

Nastriekajte primerané množstvo priamo na pokožku hlavy a vmasírujte končekmi prstov.

 

Kľúčové ingrediencie:

  • 2K kyselina glycyrrhizová pôsobí protizápalovo a má antioxidačné vlastnosti.
  • Guma Natto je bohatá na vitamíny a pôsobí ako antioxidant, chráni pokožku pred poškodením spôsobeným voľnými radikálmi prítomnými v životnom prostredí.
  • Hinokitiol pôsobí protizápalovo.
  • Hydrolyzovaný kvasnicový extrakt je zdrojom rôznych minerálov a vitamínov B, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri podpore nervového systému, pomáhajú pri zvládaní stresu.

 

Tento produkt:

Je viac ako 75 % prírodného pôvodu z rastlín
Používa 100% prírodné rastlinné esenciálne oleje
Neobsahuje syntetické farbivá
Neobsahuje syntetické vonné látky
Neobsahuje povrchovo aktívne látky na báze ropy
Neobsahuje fenoxyetanol
Neobsahuje parabény
Neobsahuje etanol
Je vegánsky

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o vlasy
Objem: 120ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Waphyto

Vedecké poznatky

Waphyto je síce značka zameraná na krásu, ale jej korene sú vo vedeckých poznatkoch. Vychádza z francúzskej fytoterapie a používa výnimočné suroviny z Japonska, pričom spojili tradičnú bylinkársku techniku s vedecky overenými fytoterapeutickými postupmi, aby vytvorili jedinečné holistické produkty. Výsledkom sú vysokokvalitné produkty, ktoré podporujú kvalitné zdravie a krásu.

Celoživotný výskum zakladateľky Atsuko priviedol nielen k vytvoreniu značky Waphyto, ale aj k oceňovaným vedeckým úspechom. Jej štúdium úpravy génov, vlastností rastlín a funkčných zložiek ju priviedlo k objavu obranného rastlinného sekrétu nazývaného biofitoalexín, ktorý rastliny používajú na svoju ochranu.

Suroviny

Atsuko študuje nielen rastliny, ale aj geológiu - najmä vlastnosti pôdy, v ktorej rastliny rastú. Verí, že štúdium pôdy a životného prostredia prináša kvalitnejšie rastliny a kvalitnejšie ingrediencie. Japonská pôda, ktorá vznikla tisícročiami sopečných výbuchov a geologických interakcií s horúcimi prameňmi bohatými na minerály, je mimoriadne bohatá na živiny. Keďže Atsuko chápe zvláštnu geografiu Aiči a východnej Mikawy na centrálnej tektonickej línii, rozhodla sa založiť svoju firmu v oblasti s dokonalými podmienkami na produkciu jedných z najlepších ingrediencií na svete.

Biometodológia rastlín
Biometodológia rastlín spája ľudí a prírodu. Zakladateľka spoločnosti Waphyto Atsuko Morita zasvätila celý život štúdiu vied o rastlinách. Vďaka svojim oceňovaným objavom sa stala poprednou autoritou v oblasti biometodickej fytoterapie - kombinácie francúzskej fytoterapie a tradičného japonského bylinkárstva. Morita využíva moderné biotechnológie a genetické inžinierstvo na získavanie účinných rastlinných zložiek pre svoje inovatívne, cielené produkty.