OUD AL EMARAT Edp 2ml

Blend Oud - CLASSIC COLLECTION

Dostupnosť Skladom (3 ks)
€3
OUD AL EMARAT Edp 2ml
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Parfum Oud Al Emarat od BLEND OUD je doslova Oud Emirátov. Stimulujúca kytica s efemérnym šarmom a prirodzenou eleganciou, inšpirovaná oldschoolovo odhodlanými osobnosťami a gentlemanmi. Oud Al Emarat je venovaný dušiam, ktoré vynikajú svojou odvahou a húževnatosťou, čerpajúc silu zo svojich koreňov a svojej minulosti. Čuchová symfónia, ktorá predstavuje veľký charakter a silu.

Oud Al Emarat sa otvára korenistými harmóniami čerstvého korenia a kardamónu. Po nich nasledujú drevité a zvodné tóny agarového dreva, santalového dreva a vetiveru. Teplo sa potom rozvinie do jemného pohladenia vanilkou. Základné tóny ambry dokonale dopĺňa vanilka a fazuľa tonka.

 

Classic Collection

Vône z Classic Collection stelesňujú spiritualitu a pôvod potrebný na vytvorenie vône. Blend Oud otvára zážitok, ktorý bol doteraz vyhradený výhradne pre arabský svet. Cieľom je cítiť a pochopiť pravú dušu parfumu prostredníctvom tisícich odtieňov. Tu zažívame spiritualitu oudu a tak získavame ten najväčší luxus.

Vysoký a štíhly tvar fľaše v kolekcii Classic bol inšpirovaný ušľachtilým a vysokým stromom agarového dreva, reliéf fľaše pripomína ochrannú kôru.

 

Hlava: Korenie, kardamón, ružové drevo

Srdce: Oud, santalové drevo, vetiver

Základ: Fazuľa tonka, vanilka, ambra

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: