ORO Edp 2 ml (odstrek 2ml)

Moresque - Gold Collection

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€3
ORO Edp 2 ml (odstrek 2ml)
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Parfum Oro od MORESQUE je čistá a neobmedzená láska, ktorá zjednocuje a napĺňa všetko v našom svete a je zahalená tajomstvom, hádankami a intrigami. Je to orientálny parfum . Pomáha sa vyrovnať so všetkými problémami, nájsť cestu von z ťažkej situácie a dáva silu veriť a dúfať. Parfum Oro je skutočnou láskou v zlatej fľaši, ktorá sa otvorí jeho majiteľovi, ukáže mu, čo je v tomto svete naozaj dôležité a za čo treba bojovať. V tejto vôni je niečo magické a mystické a korenené tóny jej pridávajú určité tajomstvo.

Gold Collection 


Najcennejšia a najžiadanejšia surovina tvorí dušu troch majstrovských diel a umeleckých kompozícií. Zlato je považované za stelesnenie krásy a vzácnosti . Vyvoláva emócie ako úžas, radosť a zvádzanie.

Flakóny z Gold Collection sú umeleckými klenotmi ktoré vyrobili renomovaní toskánski dekoratéri. Tí si svoje tajomstvá odovzdávajú z generácie na generáciu, vďaka čomu je každá fľaša jedinečným a nenapodobiteľným dielom. Každý flakón je jedinečný a je klenotom dokonalého talianskeho remeselného spracovania, majstrovstvom rezu a čistotou zlata nanášaného štetcom.

 

 

Hlava: Estragon, Artemisia, Angelica

Srdce: Lily z Casablancy, Frangipane, vulkanizovaný Styrax

Základ: Myrha, vulkanizované kadidlo, semená ambrette, biele pižmo, labdanum

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: