V piatok, 19.4., bude predajňa otvorená do 17:00. Ďakujeme za pochopenie

Gél na intímnu hygienu

Waphyto

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€34
Gél na intímnu hygienu
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Gél na intímnu hygienu Waphyto je určený na podporu rovnováhy pH a správnej úrovne hydratácie, jemne čistí a premasťuje pokožku.

Tento gél na intímnu hygienu, ktorý je obohatený o ošetrujúci výťažok z listov Someiyoshino, polysacharidy Suizenori, ovocnú šťavu Yaeyama Aoki (noni), výťažok zo semien Adlay, ako aj výťažok z listov artičoky, zanecháva pokožku sviežu a zdravú.

 

Kľúčové ingrediencie:

  • Extrakt z listov Someiyoshino je známy svojou príjemnou arómou a hydratačnými vlastnosťami.
  • Suizenori Polysacharid má vlastnosti na úpravu pokožky.
  • Ovocná šťava Yaeyama aoki má protibolestivé, antibakteriálne a protizápalové vlastnosti.
  • Extrakt zo semien Adlay pôsobí ako prírodný antioxidant
  • Extrakt z listov artičok spomaľuje prejavy starnutia pokožky.

 

Návod na použitie:

Dajte si do rúk primerané množstvo.
Vytvorte penu, umyte a dôkladne opláchnite.
 

Tento produkt:

Je viac ako 75 % prírodného pôvodu z rastlín
Používa 100% prírodné rastlinné esenciálne oleje
Neobsahuje syntetické farbivá
Neobsahuje syntetické vonné látky
Neobsahuje povrchovo aktívne látky na báze ropy
Neobsahuje fenoxyetanol
Neobsahuje parabény
Neobsahuje etanol
Je vegánsky

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika
Objem: 120ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Waphyto

Vedecké poznatky

Waphyto je síce značka zameraná na krásu, ale jej korene sú vo vedeckých poznatkoch. Vychádza z francúzskej fytoterapie a používa výnimočné suroviny z Japonska, pričom spojili tradičnú bylinkársku techniku s vedecky overenými fytoterapeutickými postupmi, aby vytvorili jedinečné holistické produkty. Výsledkom sú vysokokvalitné produkty, ktoré podporujú kvalitné zdravie a krásu.

Celoživotný výskum zakladateľky Atsuko priviedol nielen k vytvoreniu značky Waphyto, ale aj k oceňovaným vedeckým úspechom. Jej štúdium úpravy génov, vlastností rastlín a funkčných zložiek ju priviedlo k objavu obranného rastlinného sekrétu nazývaného biofitoalexín, ktorý rastliny používajú na svoju ochranu.

Suroviny

Atsuko študuje nielen rastliny, ale aj geológiu - najmä vlastnosti pôdy, v ktorej rastliny rastú. Verí, že štúdium pôdy a životného prostredia prináša kvalitnejšie rastliny a kvalitnejšie ingrediencie. Japonská pôda, ktorá vznikla tisícročiami sopečných výbuchov a geologických interakcií s horúcimi prameňmi bohatými na minerály, je mimoriadne bohatá na živiny. Keďže Atsuko chápe zvláštnu geografiu Aiči a východnej Mikawy na centrálnej tektonickej línii, rozhodla sa založiť svoju firmu v oblasti s dokonalými podmienkami na produkciu jedných z najlepších ingrediencií na svete.

Biometodológia rastlín
Biometodológia rastlín spája ľudí a prírodu. Zakladateľka spoločnosti Waphyto Atsuko Morita zasvätila celý život štúdiu vied o rastlinách. Vďaka svojim oceňovaným objavom sa stala poprednou autoritou v oblasti biometodickej fytoterapie - kombinácie francúzskej fytoterapie a tradičného japonského bylinkárstva. Morita využíva moderné biotechnológie a genetické inžinierstvo na získavanie účinných rastlinných zložiek pre svoje inovatívne, cielené produkty.