FIAMMA Edp 2 ml (odstrek 2ml)

Moresque - Gold Collection

Dostupnosť Skladom (>5 ks)
€3
FIAMMA Edp 2 ml (odstrek 2ml)
Doprava
Doprava zdarma
pri nákupe nad 110 Eur
Vzorka zdarma
Vzorka zdarma
Ku každej objednávke
original
Garancia originality
Naše parfémy sú 100% originál

Parfum Fiamma od MORESQUE je hypnotická a sofistikovaná vôňa, ktorá hovorí o kontaktnom bode medzi svetlom ohňa a svetlom duše. Pre tých, ktorí to pozorujú, neustále premieňanie plameňov prebúdza vnútornú iskru. S týmto parfumom teplo žeravého uhlíka vytvára pomyselnú čiaru s teplom srdca. Jeho zloženie je výsledkom tanca prvkov, pačuli odhaľuje svoju vysokú kvalitu prostredníctvom čokoládových náznakov, mierne horko-sladkých, zatiaľ čo myrha obalí zmysly svojou bohatosťou a dodáva nádych posvätnosti. Pokoj a teplo sú v každom nádychu a v jadre kytice, ktorá odhaľuje prekvapivý akord pižma, živice, ambry a kože v spojení so sladkými tónmi medu a vanilky.

 

Gold Collection 


Najcennejšia a najžiadanejšia surovina tvorí dušu troch majstrovských diel a umeleckých kompozícií. Zlato je považované za stelesnenie krásy a vzácnosti . Vyvoláva emócie ako úžas, radosť a zvádzanie.

Flakóny z Gold Collection sú umeleckými klenotmi ktoré vyrobili renomovaní toskánski dekoratéri. Tí si svoje tajomstvá odovzdávajú z generácie na generáciu, vďaka čomu je každá fľaša jedinečným a nenapodobiteľným dielom. Každý flakón je jedinečný a je klenotom dokonalého talianskeho remeselného spracovania, majstrovstvom rezu a čistotou zlata nanášaného štetcom.

 

Hlava: Bobule cyprusu, kosatec, borievky

Srdce: Pačuli, myrha

Základ: Med, koža, ambra, pižmo, vanilka, živice

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: